Satiec savu valentīnu LOC slidotavā

Svētdien, 14. februārī, LOC Ledus halles publisko slidotavu apmeklētājiem tiks radīta īpaša svētku noskaņa par godu visu mīlētāju dienai- Valentīndienai.

Liepājas Olimpiskais centrs rūpējoties par piedāvāto atpūtas klāstu Liepājā, LOC Ledus HALLĒ rīkos īpašas publiskās slidotavas, veltītas Valentīndienai. Lai radītu svētku noskaņu publiskās slidotavas laikā arēnā skanēs atlasīta mūzika, tiks īpaši izgaismots ledus laukums, kā arī darbosies kafejnīca un apmeklējumu būs iespējams iemūžināt īpašā foto stūrītī, informē LOC sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.
 
Turklāt, apmeklētāji aicināti ievērot ģērbšanās nosacījumus, ar saukli: “tērpies zaļā – ja tava sirsniņa ir vaļā, tērpies sarkanā – ja tava sirsniņa ir aizņemta”! Slidotāji, kuru apģērbā būs iekļauta zaļā krāsa, būs gatavi iepazīties un meklē savu valentīnu, turpretī tie, kuri jau ir satikuši savu otro pusīti, aicināti apģērbā iekļaut sarkanas krāsas elementus.

Svētku slidotavu laikā, darbosies kafejnīca “RIPA”, kura nodrošinās apmeklētājus ar dažāda veida dzērieniem, piešķirot 15% atlaidi.

Lai slidotavas apmeklējums vēl ilgi nezustu no atmiņām, halles foaje atradīsies Valentīndienas foto stūrītis, kurā ikvienu apmeklētāju, kurš to vēlēsies, iemūžinās fotogrāfs. Bildes pēc svētkiem būs pieejamas Liepājas Olimpiskā centra Facebook lapā.

Atgādinām, ka Liepājas Olimpiskais centrs jau Ziemassvētku brīvdienās piedāvāja slidotājiem apmeklēt slidotavu īpašā svētku noskaņā, kurā tika nodrošināta īpaša svētku mūzika un gaismas. Šo iespēju izmantoja ne mazums liepājnieku un pilsētas viesu.

Publisko slidotavu laiki 14.februārī:
14:15 – 15:15 Valentīndienas slidotava
15:30 – 16:30 Valentīndienas slidotava
16:45 – 17:45 Valentīndienas slidotava
18:00 – 19:00 Publiskā slidotava

Pievieno komentāru

Liepājā