Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies publiskā apspriešana par koku nozāģēšanu Lielās ielas skvērā

Rekonstruējot skvēru Lielajā ielā 16 un Lielajā ielā 18, papildus paredzēts likvidēt divus potenciāli bīstamus kokus (Holandes liepu un zirgkastaņu), tādēļ domes Vides un veselības daļa par šo koku likvidēšanu pirmdien, 3. jūnijā, izsludinājusi publisko apspriešanu, informē Liepājas pašvaldība.

Saņemt detalizētu informāciju par koku likvidēšanas ieceri klātienē ikviens interesents aicināts otrdien, 11. jūnijā, no plkst. 18:00 līdz 19:00 skvērā Lielajā ielā 16 un Lielajā ielā 18 (ieeja no Graudu un Friča Brīvzemnieka ielas stūra).

Iepazīties ar koku likvidēšanas ieceres materiāliem var Liepājas domē 1. stāvā vai pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv/Sabiedrība/Sabiedrības līdzdalība.

Publiskā apspriešana notiks no 3. jūnija līdz 17. jūnijam.  Iedzīvotāji izteikt savu viedokli par divu potenciāli bīstamo koku likvidēšanu var aizpildot aptauju:

Elektroniski portālā www.liepaja.lv/Sabiedrība?Sabiedrības līdzdalība.

Rakstiski Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Liepājā, Rožu ielā 6.

Publiskā apspriešana uzsākta, pamatojoties uz Liepājas pilsētas Apstādījumu uzraudzības komisijas 2013. gada 27. maija lēmumu (protokols Nr.12).

Papildu informācija var iegūt pie Vides un veselības daļas dabas aizsardzības speciālistes Aldas Dambergas, tel. 634 04744, e-pasts: alda.damberga@dome.liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā