Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās "Stipro skrējienam"

Šodien mājaslapā "www.stiproskrejiens.lv" sākusies pieteikšanās gadskārtējam sporta pasākumam "Stipro skrējiens", kas 3.maijā, dienu pirms Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienas, norisināsies kinopilsētā "Cinevilla".

Kā aģentūru LETA informēja SIA "Stipriem Events&Media" sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Elīna Gārbena, šogad "Stipro skrējiens" norisināsies septīto reizi.

"Stipro skrējiens" ir Baltijā pirmais un vienīgais šāda veida masu izturības skrējiens, kas Latvijā norisinās kopš 2010.gada. Pērn "Stipro skrējienā" piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 6637 cilvēki.

"Šīs sacensības ir jauns izaicinājums un neierastas aktivitātes brīvā dabā cilvēkiem, kuri ikdienā nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm. Pasākumā var piedalīties draugu, uzņēmumu, pašvaldību un augstskolu komandas, lai pārbaudītu, cik kolektīvs ir vienots. "Stipro skrējienu" raksturo spēks, izturība, neatlaidība un liels gandarījums par paveikto," stāsta Gārbena.

Šogad pasākumā plānotas vairākas izmaiņas, lai pievērstu vēl lielāku uzmanību dalībnieku drošībai trasē un novērstu problēmu, kas saistīta ar rindām pie atsevišķiem šķēršļiem.

2015.gadā "Stipro skrējiens", kā ierasts, norisināsies kinopilsētā "Cinevilla", Tukuma novada Slampes pagastā. Taču šogad sacensības notiks 3.maijā, nevis 4.maijā. "Norises datums tiek mainīts tādēļ, lai visiem skrējiena dalībniekiem nākamā diena, proti, 4.maijs, kas šogad būs pirmdienā, būtu brīva un ikviens paspētu atpūsties," norāda skrējiena rīkotāji.

Iepriekšējos skrējienos dalībnieki kā vienu no lielākajām problēmām atzīmējuši stāvēšanu garajās rindās pie šķēršļiem, tādēļ šogad paredzētas izmaiņas ieskaites grupu dalījumā. Pirmo reizi "Stipro skrējienā" sievietes, vīrieši un komandas tiks dalītas elites grupā un masu starta dalībniekos.

Dalībnieki, tostarp profesionāli sportisti un cilvēki, kuri vēlas cīnīties par godalgotām vietām un tiem ir svarīgs trasē uzrādītais laiks, aicināti izvēlēties elites grupu. Šai grupai paredzēts atsevišķs starta laiks, cits koridors gan startā, gan pie grūtākajiem šķēršļiem, garāka trase un vairāk pārbaudījumu. Visās trīs kategorijās elites grupas uzvarētāji cīnīsies par naudas balvām.

Masu startā piedalās "Stipro skrējiena dalībnieki", kuri pasākumā izvēlas skriet savā ritmā un kam svarīgāk par balvu un godalgotu vietu izcīņu ir noskriet trasi līdz galam sava prieka pēc. Dalībniekiem, kuri izvēlēsies startēt masu startā, trase būs veidota nedaudz īsāka un izņemti paši grūtākie šķēršļi.

Šogad "Stipro skrējiena" trase būs vairāk nekā deviņus kilometrus gara un tās konfigurācija arī šogad tiks mainīta, veidojot trasi nedaudz kompaktāku, izņemot ārā atsevišķus posmus mežā. Plānots veidot izteiktāku reljefu un papildu jau esošajiem būvēt arī jaunus šķēršļus. Kopā trasē paredzēti 33 šķēršļi.

Šogad pirmo reizi oficiāli balvas uzvarētājiem tiks pasniegtas 4.maijā speciāli veidotā pasākumā. 3.maijā norisināsies Ziedu ceremonija, kurā simboliski tiks apbalvoti provizoriskie godalgoto vietu ieguvēji.

Pirmo reizi dalībniekiem par atsevišķu samaksu ir iespēja iegādāties VIP biļeti, kuras cenā iekļautas dažādi papildu pakalpojumi: VIP autostāvvieta, uzkodas un dzērieni šīm personām paredzētā telpā, dalībnieka numurs ar personas vārdu, uzvārdu u.c.

Ņemot vērā iepriekšējos gados gūto pieredzi, "Stipro skrējiena" organizatori aicina ikkatru dalībnieku izvēlēties savām spējām atbilstošo grupu. Jāsāk trenēties pasākumam un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm kādu laiku pirms pasākuma, kā arī jāizvēlas laikapstākļiem atbilstošs apģērbs. "Stipro skrējienā" nevienam nav jābaidās lūgt palīdzību, uzticēties un paļauties uz citiem skrējējiem, jo izpalīdzīgu roku neatteiks neviens, uzsver rīkotāji.

Pieteikšanās skrējienam mājaslapā "www.stiproskrejiens.lv" notiks līdz 2.maijam.

Pievieno komentāru

Liepājā