Sākusies pieteikšanās orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā"

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4.maijā, Liepājā jau piekto reizi notiks orientēšanās spēles komandām „Liepājas pēdas Latvijā”. Komandas var pieteikt savu dalību spēlēs līdz 22.aprīlim, aizpildot anketu pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv vai Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pieteikuma anketa, kā arī spēļu nolikumi katram dalības veidam pieejami mājas lapas sadaļā Sabiedrība –Liepājas pēdas Latvijā 2016, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Orientēšanās spēlēs komandām aicinātas piedalīties ģimenes, kā arī draugu, kolēģu, skolēnu vai studentu komandas, lai visi kopā pozitīvā gaisotnē pavadītu svētku dienu un uzzinātu jaunus un interesantus faktus par Latviju un Liepāju. Spēlēm šogad dota devīze “Atklāj Liepāju no jauna!”, kas atspoguļo orientēšanās spēļu būtību – iepazīt Liepāju vēl labāk, atceroties gan dažādus vēsturiskus notikumus, gan uzzinot par jauniem pilsētas objektiem, izveidotiem uzņēmumiem un radītiem pakalpojumiem.

Lai piedalītos orientēšanās spēlēs, jāņem vērā spēļu pamatnoteikumi:
spēlēs var piedalīties jebkurš interesents, organizējot komandu 3-5 cilvēku sastāvā, kurā ir vismaz viena pilngadīga persona;
komandām pirms sacensībām ir jāreģistrējas (jāiesūta pieteikumi) Liepājas pilsētas domē (e-pasts: dome@dome.liepaja.lv), izvēloties dalības veidu spēlē – kājāmgājēji, riteņbraucēji vai autobraucēji;
spēles uzdevumu – kontrolpunktu (orientēšanās) karte komandām tiks izdalīta noteiktajā starta laikā un vietā;
katrai komandai pilsētā būs jāatrod 9 kontrolpunkti, kuros, atbildot uz jautājumiem par Latviju, Liepāju vai konkrēto vietu, kurā atrodas kontrolpunkts, kā arī piedaloties sportiskajās aktivitātēs, būs iespēja iegūt papildu punktus;
kontrolpunktus varēs atrast un apmeklēt brīvi izvēlētā secībā, bez laika kontroles starp kontrolpunktiem un finiša laika fiksēšanas.

Spēles šogad vadīs atraktīvais Renārs Zeltiņš. Spēļu finišs būs Liepājas Olimpiskajā centrā, kur dalībnieki varēs atgūt spēkus un sagaidīt spēļu rezultātus.

Spēļu noslēgumā, pēc rezultātu paziņošanas, 4.maija svētku koncertā klātesošos priecēs Lauris Reiniks. Uz svētku koncertu aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.

Pērn orientēšanās spēlēs „Liepājas pēdas Latvijā” kopā piedalījās 1066 dalībnieki 244 komandās.

Pievieno komentāru

Liepājā