Sākta Liepājas ielās iepriekš izkaisīto smilšu savākšana

Uzņēmums "Tranzīts L" šonedēļ sācis kaisāmā materiāla savākšanu no Liepājas ielām, kā arī ielu malās esošo sadzīves atkritumu savākšanu, "Rietumu Radio" informēja pašvaldības uzņēmuma "Komunālā pārvalde" pārstāvis Aigars Štāls.

Kā pastāstīja Štāls, kaisāmā materiāla savākšanas darbi pilsētā notiekot jau trešo dienu un tos veic divas automašīnas, kas aprīkotas ar slaukāmajām birstēm un sūkšanas iekārtām. Savukārt ielu malās esošos sadzīves atkritumus, kas atklājušies pēc sniega nokušanas, ar rokām vācot uzņēmuma "Tranzīts L" strādnieku brigāde.

Kā informēja Štāls, decembrī vien Liepājas ielās izkaisīti 4000 kubikmetru jeb 360 autokravas smilšu-sāls maisījuma. Lēmums sākt ielu tīrīšanu pieņemts, jo, iestājoties sausākam laikam un kaisāmajam materiālam izžūstot, tas var radīt daudz putekļu. Turklāt smiltis piesārņojot pilsētas ūdens noteksistēmu un izskatās vizuāli nepievilcīgi.

Kaisāmā materiāla savākšanu, kā atzina Štāls, ir apgrūtinoši veikt mitrā laikā, taču šodien laika apstākļi šiem darbiem esot ļoti piemēroti. Vispirms no smiltīm attīra Liepājas galvenās ielas.

Pievieno komentāru

Liepājā