Sāksies vasaras izaicinājums velosipēdistiem "Liepājas velo vasara 2016"

Jau trešo gadu pēc kārtas Liepājā un tās apkārtnē norisināsies pasākums visas vasaras garumā (01.maijs līdz 01.septembris) "Liepājas velo vasara 2016", kurā visiem, kas pārvietojas ar velosipēdu gan ikdienā vai arī tikai brīvdienās ir iespēja krāt nobrauktos km izmantojot aplikāciju „endomondo.com”, kā arī no šī gada atzīmējoties noteiktās vietās, un saņemt vērtīgas balvas no atbalstītājiem.

Kā informēja pasākuma organizators, biedrības “Velo-Redele” pārstāvis Mārtiņš Zālītis – “pasākums notiek jau trešo gadu un tā ir ieviesusies kā tradīcija aktīvajiem velobraucējiem Liepājā un tiem, kas ikdienā cenšas izmantot velosipēdu. Šī gada pasākums ir izveidots atšķirīgs no pagājušā gada un galvenā atšķirība ir tāda, ka uzvarētājs tiks noteikts punktu summā, kur daļu no punktiem veidos veiktie km, kas uzskaitīti ar “endomondo” aplikāciju viedtālruņos, savukārt otru daļu veidos dalībnieku fotofiksācija noteiktajās vietās, kas ir jāpievieno “endomondo” velobraucienam. Par katru nolikumā norādīto vietu tiks piešķirti punkti. Minētais jauninājums ar noteikto vietu apmeklēšanu ieviests, lai padarītu pasākumu interesantāku un aktuālāku tiem, kas nenobrauc lielus attālumus vasarā ar velosipēdu. Pasākuma atbalstītāji ar nelieliem izņēmumiem ir tie paši, kas iepriekšējos gadus un sakām tiem ļoti lielu paldies.
Pasākuma atbalstītāju logo ir izvietoti uz pasākuma afišām.” “Par šī gada mērķiem Mārtiņš ir optimistisks – domājam par dalībnieku skaita pieaugumu, bet pamatuzdevums jau būs izpildīts, ja izdosies to noturēt iepriekšējā gada līmenī. Pateicību arī izsakām Liepājas pilsētas domei un tieši Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļai par projektu konkursā piešķirto finansējumu un atbalstu pasākumam.

Pasākums tiek organizēts ar pamatmērķi veicināt velosipēdu izmantošanu ikdienā Liepājā un tās apkārtnes novados, piesaistot cilvēku uzmanību tam, cik vienkārši un veselīgi ir ikdienā izmantot velosipēdu. Ņemt dalību pasākumā var jebkurš, nav nekādu ierobežojumu. Pasākuma nolikums atrodams biedrības mājas lapā internetā: http://site-74035.mozfiles.com/files/74035/SACENSIBAS_-_FINALDOKUMENTS_pdf.pdf Visa informācija par pasākumu tiek publicēta arī biedrības Facebook.com un draugiem.lv profilos, kā arī twitter kontā.

Vasara ir laiks, kad pie mums velosipēds ir tas aktīvās atpūtas veids, kas sevī apvieno vairākas funkcijas atpūtai, vieno daudzus cilvēkus un ar šo pasākumu mēs tikai vēlamies to veicināt vēl vairāk. Tādēļ aicinām ikvienu, kam ir velosipēds un viedtālrunis, pievienoties izaicinājumam (www.endomondo.com – Izaicinājums (Challange) “Liepājas velo vasara 2016”), pat varbūt ne tādēļ, lai uzvarētu, bet komunicētu ar citiem velobraucējiem gan interneta vietnē, gan arī braucot kopīgos izbraucienos. Un tad jau arī vasarai būs vēl viena garša klāt – nosaka Mārtiņš.

20160531-2357-afisa.jpg

Pievieno komentāru

Liepājā