Sāksies Austrijā dzīvojošās dziesminieces Baibas Dēķenas koncerti

Šovakar ar uzstāšanos Rīgā, kafejnīcā "DAD cafe", koncertsēriju pa Rīgas un Liepājas klubiem sāks Austrijā dzīvojošā dziesminiece Baiba Dēķena ar savu grupu "Bai Bye" un perkusīvais ģitārists Mario Parizeks.

"Bai Bye" ir dziedātājas muzikālais projekts kopā ar bundzinieku un ģitāristu Parizeku, kurš arī ir dziesmu līdzautors. Grupas mūzika ir sajaukums starp folku un rokmūziku, pieturoties pie tautiskiem motīviem un tekstiem latviešu valodā.

Parizeks ir austriešu ģitārists, kurš izceļas ar perkusīvu ģitārspēles tehniku. Norobežojoties no formālās muzikālās izglītības, viņš ģitārspēli apguvis pašmācības ceļā 14 gadu vecumā un šobrīd aktīvi koncertē Eiropā. Parizeka mūzika ir sajaukums starp ģitārspēli, "live looping", bītboksu un elektroniku.

"Koncertēt mājās ir īpašs prieks, turklāt puišiem šī būs pirmā Latvijas apciemojuma reize," uzsvērusi Dēķena. "Ir brīnišķīga sajūta, ja ar latviešu valodu un kultūru vari aizraut cilvēkus arī ārvalstīs."

Izpildītāji 22.jūlijā uzstāsies klubā "Nabaklab" un 23.jūlijā - jaunatvērtajā kafejnīcā "Buberts''. Toties Liepājas koncerti sāksies 24.jūlijā ar koncertu "Fontaine Acropolis", 25.jūlijā kafejnīcā "Darbnīca" un 28.jūlijā - "Red Sun Buffet".

Pievieno komentāru

Liepājā