Sakops Karostas pludmali

Pašvaldības Vides fonds ir izskatījis aģentūras „Nodarbinātības projekti” iesniegumu par nepieciešamību finansēt uzkopšanas darbus Karostas pludmalē un uz Ziemeļu mola. Šiem mērķiem fonds piešķīris Ls 841,32, vēstī domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Par šo naudu līdz 2008. gada beigām tiks nodrošināta atkritumu konteineru izvešana, kā arī darbarīku, atkritumu maisu un darba apģērba iegāde uzkopšanas darbu strādniekiem.

Karostas pludmali apmeklējot aizvien vairāk tūristu un atpūtnieku, tādēļ nepieciešami līdzekļi teritorijas uzkopšanai. Līdz šim ar to nodarbojās namu apsaimniekošanas uzņēmums "Karosta", tomēr teritorija nav uzskatāma par nama pagalmu.

Patlaban uzkopšanu veic pagaidu strādnieki, kā arī Liepājas skolēni vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kas iesaistīti vasaras darbos.

Karostas pludmalē šobrīd ir novietoti divi atkritumu konteineri, laukumā pie Ziemeļu mola – arī divi atkritumu konteineri.

Kopš 18. jūnija uz Ziemeļu mola ir aizliegts braukt ar automašīnām – mola sākumā ir uzstādītas slēdzamas barjeras un aizlieguma ceļazīme – „Iebraukt aizliegts”. Pa molu turpmāk brīvi atļauts pārvietoties tikai kājāmgājējiem.

Pievieno komentāru

Liepājā