Sākas šā gada konkurss par sakoptākajiem Liepājas namiem

Liepājas pilsētas Domes konkursa „Liepāja pucējas” žūrija aicina līdz ceturtdienai, 20. augustam, ikvienu pilsētas iedzīvotāju līdzdarboties šā gada sakoptāko namu apzināšanā un žūrijas informēšanā par tiem, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Savus pieteikumus vai informāciju par sakoptākajiem namiem un to teritorijām ikviens iedzīvotājs ir aicināts iesniegt pašvaldībā, zvanot uz „karsto tālruni” 6 34 25197, atstājot ziņu automātiskajā atbildētājān vai atnākot uz Domes Apmeklētāju pieņemšanas centru, arī nosūtot vēstuli uz epasta adresi: apc@dome.liepaja.lv.

Informāciju var iesniegt, izmantojot arī sociālos tīklus: draugiem.lv/liepajalv , twitter.com/liepajalv vai facebook/liepajalv

Sakoptākās ēkas ļoti vēlams pieteikt no katra mikrorajona: Vecliepājas, Jaunliepājas, Ziemeļu priekšpilsētas, Karostas, Zaļās birzs, Tosmares un Jaunās pasaules.

Līdz 20. augustam arī  žūrijas pārstāvji paši apsekos pilsētu un pievērsīs uzmanību ikvienam namam, kura īpašnieks pret to izrādījis  gādīga un rūpīga saimnieka attieksmi, tādējādi ir rosinošs piemērs citiem pilsētniekiem.

Gan iedzīvotāju sniegtā, gan pašu žūrijas locekļu iegūtā informācija par skaistākajiem un sakoptākajiem namiem tiks apkopota un izvērtēta, un uz tās pamata noteikti šā gada konkursa laureāti.

Sakoptāko namu īpašnieki vai to apsaimniekotāji tiks sveikti 11. septembrī.

Tiks vērtēti izraudzītās ēkas sakoptība kopumā, mazo arhitektūras formu tehniskais stāvoklis un sakoptība, apstādījumu un labiekārtojuma kvalitāte, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistiskā vienotība, ideju un izmantoto materiālu oriģinalitāte u.c.

Konkursa nolikums paredz, ka netiek vērtētas ēkas un teritoriju daļas, kas atrodas aiz augstiem vai necaurredzamiem žogiem.

Šogad pašvaldība sakoptāko namu konkursu rīko 15. gadu pēc kārtas.

Pievieno komentāru

Liepājā