Sākas pieteikšanās centralizēto eksāmenu kārtošanai Liepājas Universitātē

No šodienas līdz 14.februārim Liepājas Universitāte sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru (VISC) pieņem pieteikumus vidusskolas centralizēto eksāmenu kārtošanai, informē Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Centralizēto vidusskolas eksāmenu kārtošanai var pieteikties personas, kuras ir ieguvušas vidējo izglītību un iepriekšējos gados nav kārtojušas nepieciešamos centralizētos eksāmenus vai vēlas uzlabot centralizēto eksāmenu vērtējumus. Pieteikumus pieņem Liepājā, Lielā ielā 14, 239.telpā, pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.9 līdz 16 (pusdienas pārtraukums no plkst.12 līdz 13).

Šogad Liepājas Universitātē var pieteikties vidusskolas centralizētajiem eksāmeniem latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, krievu valodā, vācu valodā, franču valodā, vēsturē un fizikā.

Lai pieteiktos centralizētajiem eksāmeniem, līdzi jāņem pase un vidējo izglītību apliecinošs dokuments, kā arī nepieciešams veikt maksājumu par eksāmenu Liepājas Universitātes grāmatvedībā.

Pievieno komentāru

Liepājā