Sākas maksātnespējīgā uzņēmuma "Liepājas osta LM" īpašumu izsoles

No otrdienas, 25. oktobra, līdz 24. novembrim elektroniskajās izsolēs piedāvās iegādāties vairākus maksātnespējīgajam uzņēmumam "Liepājas osta LM" piederošus nekustamos īpašumus Liepājā, kuru kopējais novērtējums ir 289 000 eiro, liecina paziņojumi "Latvijas Vēstnesī".

Izsolē tiek piedāvāts nekustamais īpašums Sliežu ielā 4, kas sastāv no 25 būvēm. Īpašuma novērtējums un attiecīgi izsoles sākumcena ir 131 400 eiro, bet izsoles solis - 6570 eiro.

Tāpat tiek izsolītas domājamās daļas no nekustamā īpašuma Sliežu ielā 4. Īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 124 300 eiro, bet izsoles solis - 6215 eiro.

Savukārt domājamās daļas no nekustamā īpašuma Sliežu ielā 4B tiek piedāvātas ar sākumcenu 7600 eiro un izsoles soli 380 eiro.

Izsolē nonākuši arī divi uzņēmumam piederoši dzīvokļu īpašumi. Dzīvoklis un kopīpašuma domājamās daļas Graudu ielā 4 tiek izsolītas ar izsoles sākumcenu 21 000 eiro un izsoles soli 1050 eiro, bet dzīvokli un kopīpašuma domājamās daļas no būves un zemes Siļķu ielā 14 pārdod ar izsoles sākumcenu 4700 eiro un izsoles soli 235 eiro.

Izsoles organizē uzņēmuma maksātnespējas procesa administratore Zanda Kokare-Rode. Elektronisko izsoļu noslēgums būs 24. novembrī pulksten 13.

Visām personām, kurām uz nekustamajiem īpašumiem ir tiesības, kas nepieļauj to pārdošanu izsolē, jāpieteic savas prasības tiesā līdz izsoles dienai. Personām, kuras vēlas piedalīties izsolē, līdz 14. novembrim ir jāiemaksā nodrošinājuma summa "Liepājas ostas LM" norēķinu kontā un jānosūta lūgums administratorei par autorizāciju izsolei.

Jau ziņots, ka Liepājas ostas stividorkompānijas AS "Liepājas osta LM" maksātnespēju Liepājas tiesa pasludināja šī gada 12. maijā. "Liepājas osta LM" bija maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma "Liepājas metalurgs" meitasuzņēmums.

Pievieno komentāru

Liepājā