Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas konkurss skolēniem "Velobraucēja drošība"

Šodien, 23.septembrī, sākusies Drošības nedēļa kopā ar CSDD – „Velobraucēja drošība” 4.-7.klašu skolēniem. Abi divi pirmās dienas video un jautājumi atrodami šeit: http://ej.uz/9d5d.

Drošības nedēļā (2013.gada 23.-27.septembris) aicinām  4.-7.klašu skolēnus apgūt jaunas zināšanas un atkārtot jau esošās par satiksmes drošību velosipēdistiem, kā arī – piedalīties konkursā un vinnēt balvas.

Katru dienu CSDD mājas lapā http://ej.uz/kxhy līdz pulksten 9:30 tiks ievietoti divi video sižeti un divi  jautājumi par satiksmes drošību velobraucējiem (ar vairākiem atbilžu variantiem). Katrai klasei jānoskatās sižeti un kopīgi jāatbild uz jautājumiem, izvēloties pareizos atbilžu variantus no piedāvātajiem. Atbildes uz kārtējās dienas jautājumiem līdz tās dienas beigām katra klase aicināta sūtīt uz e-pastu drosibas.nedela@csdd.gov.lv, norādot sekojošu informāciju – pareizās atbildes, skola, klase un klases audzinātājs /-ja.

Konkursa nolikums atrodams šeit: http://ej.uz/eqf7. Katru dienu tiks izvērtētas atbildes uz jautājumiem un noteiktas klases, kuras sniegušas pareizās atbildes. Izlozes kārtībā no katras dienas pareizo atbilžu sniedzējiem tiks noteikta viena klase, kura balvā saņems ekskursiju uz Rīgas Motormuzeju. Tā Drošības nedēļas laikā piecas klases saņems balvu – 2013./2014.mācību gadā, sev ērtākā laikā, apmeklēt Rīgas Motormuzeju bez maksas.

Konkursā izmantotās filmiņas CSDD veidojusi sadarbībā ar Valsts policiju. Lai sniegtu visaptverošu informāciju par drošu velobraukšanu, filmiņās piedalās Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, ārsts – traumatologs Svens Rubenis, scenārija autors Kārlis Anitens, kā arī – CSDD sniedz informāciju, piemēram, par ceļu satiksmes noteikumiem, velo vadītāja apliecības iegūšanas iespējām, velo reģistrēšanu u.c.

Pievieno komentāru

Liepājā