Sākas elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās

No šodienas portālā "Latvija.lv" būs iespēja pieteikties studijām Latvijas augstākās izglītības iestādēs, informē Valsts reģionālās attīstības aģentūrā (VRAA).

Elektroniskais pakalpojums "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās" paredz iespēju ātri un ērti pieteikties studijām kādā no 11 Latvijas augstākās izglītības iestādēm.

Elektroniski pieteikties studijām varēs Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes Augstskolā.

Konkurss vienotajā uzņemšanā notiks divās kārtās, un pirmajā no tām iesniegumi tiks pieņemti līdz 8.jūlijam.

Portālā ir publicēta pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī augstskolu uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi.

Pieteikšanās studijām caur portālu "Latvija.lv" ir izdevīgi, jo neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita 30 eiro par reģistrāciju jāsamaksā tikai vienreiz, uzsver VRAA. Tomēr pēc elektroniskās pieteikšanās reflektantiem obligāti ir personiski jāierodas jebkurā no uzņemšanas punktiem apstiprināt pieteikumu un uzrādīt nepieciešamos dokumentus, jo skolu beigšanas diplomi netiek reģistrēti e-vidē.

Pievieno komentāru

Liepājā