"Sajūtu mednieces" nākamgad plāno izvērsties reģionos

Vietējā zīmola "Cherry picking" gaismas bumbu virteņu komplektētāja tirgotāja un dekorēšanas servisa nodrošinātāja SIA "Sajūtu mednieces" nākamgad plāno izvērsties reģionos, intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" stāsta zīmola "Cherry picking" un uzņēmuma "Sajūtu mednieces" īpašnieces Līva Vīgante un Egija Taube.

Viņas norāda, ka plāns pievērsties reģioniem bijis jau iepriekš, taču līdz šim nav bijuši resursi, lai tam pievērstos. "Viens no mērķiem šim gadam bija iecere iziet ar gaismu virtenēm ārpus Rīgas. Lai to aktīvi veicinātu, mums pietrūka resursu, bet sanāca tā, ka reģionu pārstāvji paši sāka izrādīt interesi un sazināties," atzīmē Vīgante.

No reģioniem, ar ko ir jau sākta sadarbība, "Sajūtu mednieces" norāda Liepāju, Jelgavu, Kuldīgu, Valmieru, Siguldu. "Vēlmi par virteņu iegādi izteikusi arī Ventspils pilsēta, taču vienojāmies, ka par iespējamo sadarbību runāsim pēc svētkiem."

Kā liecina "Firmas.lv", SIA "Sajūtu mednieces", kas darbojas ar zīmolu "Cherry picking", apgrozījums pērn bija 84 232 lati, kas ir pieaugums trīs reizes, salīdzinot ar 2011.gadu, kad apgrozījums bija 24 638 lati. Uzņēmuma peļņa pērn bija 29 025 lati, kas ir sešas reizes vairāk nekā 2011.gadā, kad peļņa bija 4753 lati.

SIA "Sajūtu mednieces" dibināta 2011.gada 4.martā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3010 lati. "Sajūtu mednieces" uz pusēm pieder Vīgantei un Taubei.

Pievieno komentāru

Liepājā