Saistībā ar velomaratona norisi Liepājā sestdien gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar sestdien, 15. augustā Karostā notiekošo Liepājas velomaratonu gaidāmi satiksmes ierobežojumi pilsētā. Organizatori atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībā un aicina iespēju robežās izvēlēties alternatīvus maršrutus, laicīgi izplānojot savu ceļu, lai šajā laika posmā nebūtu jāšķērso slēgto ielu posmi, informē organizatori.

Sestdien, 15. augustā no plkst. 9:30 līdz 17:00 satiksmei būs slēgti sekojoši ielu posmi:

Grīzupes ielas posmā no Talsu ielas līdz Cukura ielas rotācijas aplim (posms būs slēgts no plkst.8.00 līdz plkst.17.00); Cukura ielas posmā no Cukura ielas un Grīzupes ielas rotācijas apļa līdz Ģenerāļa Baloža ielai;    Ģenerāļa Baloža ielas posmā no Cukura ielas līdz Pulkveža Brieža ielai;  Pulkveža Brieža ielas posmā no Ģenerāļa Baloža ielas un Pulkveža Brieža ielas krustojuma līdz Pulkveža Brieža ielas un Lībiešu ielas krustojumam;  Lībiešu ielā, posmā no Pulkveža Brieža ielas un Lībiešu ielas krustojuma līdz Viestura iela;    Viestura ielas posmā līdz Viestura ielas un 14. novembra Bulvāra  krustojumam;   14. novembra bulvārī, posmā no Viestura ielas un  14. novembra bulvāra krustojuma līdz Talsu ielas un 14. novembra bulvāra krustojumam;  Talsu ielā, posmā no Talsu ielas un 14. novembra bulvāra krustojuma līdz Talsu ielas un Grīzupes ielas krustojumam.

Sestdien, 15. augustā plānotas arī sekojošas sabiedriskā transporta kustības izmaiņas:

Laikā no plkst. 8:00 līdz 17:00 3., 4.A, 7. un 8. maršruta autobusi (no M. Ķempes ielas) kursēs līdz pieturvietai „Cukura iela” un no šīs pieturvietas arī uzsāks atpakaļceļu. No Ģenerāļa Baloža ielas autobusu kustība šajā laika posmā būs pārtraukta. Minētajā laikā iedzīvotāji var izmantot 22. maršruta autobusu.   

6. un 9. maršruta autobusi (no M. Ķempes ielas) velomaratona laikā, sākot no Cukura ielas apļa, slēgto posmu apbrauks un maršrutu turpinās pa jauno ostas pievadceļu (Pulvera iela), nogriežoties uz 14. novembra bulvāri. 14. novembra bulvārī (pie Grīzupes ielas) būs izvietotas pagaidu pieturvietas, katrā virzienā viena. Tālāk gan 6., gan 9. maršruts vedīs kā jau ierasts – pa Grīzupes ielu līdz Liepājas Reģionālajai slimnīcai vai Kapsēdes ielai. Iedzīvotāji, kuri dzīvo Grīzupes ielā, posmā no Cukura ielas līdz 14. novembra bulvārim, uz 6. vai 9. maršruta autobusu var doties uz 14. novembra bulvārī izvietotajām pagaidu pieturvietām.

Liepājas velomaratonā var pieteikties dalībai kādā no četrām distancēm: “DION” 84km Sporta braucienam, “Turkish Airlines” 42km Tautas distancei, “Baltijasmaratoni.lv" 14,5km Ģimenes distancei, kā arī LEGO bērnu braucieniem.

Liepājas velomaratonu organizē “Baltijasmaratoni.lv” sadarbībā ar Liepājas Domi, atbalsta “Turkish Airlines", "LUKOIL", "Fans", "DION", ‘’EVIAN’’, ''LEGO'', "GARMIN", "Koblenz" un "Skandi Motors".

Pievieno komentāru

Liepājā