Saistībā ar lāpu gājienu Liepājā būs ierobežota satiksme

Pirms piektdien, 11. novembrī, paredzētā Lāčplēša dienas lāpu gājiena un tā laikā Liepājā būs noteikti satiksmes ierobežojumi, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Līdz pulksten 18.30 automašīnām aizliegts apstāties un stāvēt Rožu ielas posmā starp Alejas ielu un Krišjāņa Valdemāra ielu, kā arī Alejas ielas posmā starp Rožu ielu un Jēkaba Janševska ielu. Tāpat automašīnām aizliegts apstāties un stāvēt uz Oskara Kalpaka ielas gar Ziemeļu kapiem.

No pulksten 16.30 līdz 18.10 tiks slēgta iebraukšana Alejas ielā no Jēkaba Janševska ielas, Peldu ielas un Toma ielas puses, kā arī būs slēgts Rožu ielas posms starp Alejas ielu un Krišjāņa Valdemāra ielu.

No pulksten 12 līdz 23 pie Ziemeļu kapiem tiks slēgta kustība Oskara Kalpaka ielas posmā no Siļķu ielas līdz Strazdu ielai virzienā no Karostas uz centru. Transportlīdzekļu kustība no centra uz Karostu Oskara Kalpaka ielas posmā starp Flotes un Siļķu ielu tiks slēgta tikai Lāčplēša dienas piemiņas pasākuma laikā no pulksten 18.45 līdz 19.20.

Savukārt gājiena laikā, no pulksten 18 līdz 18.45, satiksme tiks ierobežota maršrutā Rožu iela-Kuršu iela-Katoļu iela-Lielā iela-Rīgas iela-Raiņa iela-Oskara Kalpaka iela-Ziemeļu kapi. No pulksten18 līdz 18.10 tiks apturēta arī tramvaju kustība. Gājiena laikā no pulksten 18 līdz 18.45 iespējamas autobusa satiksmes izmaiņas.

Autovadītāji tiek lūgti automašīnas nenovietot uz Oskara Kalpaka ielas gar Ziemeļu kapiem, kā arī uz Rožu ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Alejas ielai un uz Alejas ielas posmā no Rožu ielas līdz Jēkaba Janševska ielai. Pasākuma rīkotājiem ir tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Pulksten 17 Jāņa Čakstes laukumā Liepājā norisināsies sadziedāšanās ar Valteru Frīdenbergu, savukārt no pulksten 17.30 visi interesenti aicināti stāties lāpu gājienam, lai pulksten 18 no Jāņa Čakstes laukuma kopīgi dotos uz Ziemeļu kapiem. Noslēdzoties lāpu gājienam, Ziemeļu kapos pie Brīvības cīnītāju pieminekļa ap pulksten 18.45 notiks piemiņas pasākums. Tajā uzstāsies Ginta Krievkalna un Kristaps Krievkalns. Karavīrus savās runās pieminēs kapelāns Dāvids Šterns, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) un pārstāvis no Nacionālajiem bruņotiem spēkiem. Piemiņas brīdi vadīs Liepājas teātra aktieris Mārtiņš Kalita.

Pievieno komentāru

Liepājā