Sācies Liepājas teātra skatītāju balsojums par labākajiem aktieriem un iestudējumiem 1

Sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu SIA "Tiamo grupa" sācies Liepājas teātra skatītāju balsojums par aktieriem un iestudējumiem, aģentūru LETA informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Ik gadu sezonas beigās jūnijā Liepājas teātrī norisinās skatītāju balsojums, lai noskaidrotu iestudējumus, kā arī aktierus pirmā un otrā plāna lomās, kurus skatītāji uzskata par labākajiem un mīļākajiem.

Šogad, ņemot vērā ierobežoto teātra darbību, balsojums jūnijā nenotika, taču tas notiks no šodienas līdz 10.janvārim. Ņemot vērā apstākļus, balsojums notiks tikai elektroniski. Anketa pieejama Liepājas teātra mājaslapā "www.liepajasteatris.lv".

Teātra literārā padomniece Zanda Borga stāsta, ka skatītāju balsojums Liepājas teātrī notiek jau kopš 2008.gada. "Tā ir skaista un ilggadēja tradīcija, kuru negribējām pazaudēt pandēmijas dēļ. Tas ir svarīgs gan skatītājiem, gan nenoliedzami arī aktieriem, jo skatītāju mīlestība ir nepārvērtējama. Parasti tiek balsots par iestudējumiem vienā sezonā, taču pašlaik balsojumā iekļautas izrādes, kas tapušas laika posmā no 2019.gada jūnija līdz šim brīdim," par balsojumu saka Borga.

Balsojumā iekļauti iestudējumi - "Ķiršu dārzs" (režisore Dita Lūriņa), "Purva bridējs ugunī" (režisors Regnārs Vaivars), "Šekspīrs" (režisors Elmārs Seņkovs), "Mēness neredzamā puse" (režisore Monika Klimaite), "Vienaldzības gadsimts" (režisors Dmitrijs Petrenko), "Pilnīgi svešinieki" (režisors Rolands Atkočūns), "Mal?š" (režisors  Petrenko), "Dēmōns" (režisors Viesturs Meikšāns), "Saviļņojums" (režisore Māra Ķimele).

Rezultātu paziņošana notiks 12.janvārī, tie tiks publicēti Liepājas teātra mājaslapā un teātra kontos sociālajos tīklos.

Borga atgādināja, ka par 112.sezonas novērtētāko jauniestudējumu kļuva Valtera Sīļa iestudējums "Liepāja - Latvijas galvaspilsēta". Par labākajiem aktieriem skatītāji atzina Agnesi Jēkabsoni, Egonu Dombrovski, Andu Albuži un Mārtiņu Kalitu.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pērn SIA "Tiamo grupa" apgrozījums bija 9 846 197 eiro, savukārt peļņa - 439 094 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Klaudija Kleina

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices@gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

pirms 10 mēnešiem, 2020.12.23 14:14

Liepājā