RTU studenti analizē uzņēmumus

Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiālē (RTU LF) notika starptautisks pētnieciskais studiju projekts "Uzņēmumu darbības pilnveide", kurā piedalījās profesionālā bakalaura studiju programmas "Uzņēmējdarbība un vadīšana" studenti, pavēsta RTU LF direktors Voldemārs Kārkliņš.

Projekta vadītāji: profesors Gerts Visbeens no Inholland Universitātes Alkmārā (Nīderlande) un lektore – doktorante Svetlana Ivanova no RTU LF. Projekta izpētes objekti SIA Scan-Plast Latvija un SIA Trelleborg Wheel Systems.

Studenti apguva uzņēmumu darbības diagnosticēšanas metodiku, apmeklēja iepriekšminētos uzņēmumus un iepazinās ar to darbību. Projekta noslēgumā studenti prezentēja uzņēmumu pārstāvjiem savus risinājumus to darbības pilnveidi. Rezultātu prezentācija video tehnoloģiju veidā notika ar Inholland Universitāti Alkmārā. Sadarbības partneri no Nīderlandes atzinīgi novērtēja projekta īstenošanu un uzteica mūsu studentus par viņu atbildības sajūtu, zināšanām un prasmēm.

Problēmu orientētās studiju procesa tehnoloģijas ir izplatītas pasaulē. Tās aktivizē studentus un pietuvina viņus praktiskajai biznesa videi. Tā uzlabojot studentu profesionalitāti un atbilstību darba tirgus prasībām.

Pievieno komentāru

Liepājā