RP Liepājas nodaļa pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu un programmu prezentēs aprīļa sākumā

Reformu partijas (RP) Liepājas nodaļa pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu un programmu publiski prezentēs 8.aprīlī, kad tiks rīkota speciāla preses konference, "Rietumu Radio" informēja RP Liepājas nodaļas vadītājs Jānis Vilnītis (RP).

Kā pastāstīja Vilnītis, kandidātu sarakstā iekļauti dažādu - veselības, izglītības, uzņēmējdarbības, nevalstiskā sektora - jomu pārstāvji. "Ir pārstāvētas visas tās jomas, kas pilsētas dzīvē ir svarīgas," vērtējot sarakstu, sacīja Vilnītis, piebilstot, ka saraktā būs arī daudzi Liepājā pazīstami cilvēki.

Kā atzina Vilnītis, kandidātu atlases process ir bijis garš, smags un nācies saskarties ar "dažādām Liepājas īpatnībām". "Ir cilvēki, kuriem ir vēlme pēc pārmaiņām pilsētā, taču viņiem nav drosmes nākt sarakstā, jo, startējot vēlēšanās no Reformu partijas saraksta, viņi saskata zināmus draudus savai karjerai," skaidroja Vilnītis, atzīstot, ka iepriekš viņš to neesot paredzējis. No Vilnīša teiktā noprotams, ka drosmes startēt vēlēšanās no RP saraksta nav tiem RP biedriem, kuru darbs saistīts ar Liepājas pašvaldību vai tās iestādēm.

8.aprīlī tiks prezentēta arī RP Liepājas nodaļas programma. Kā pastāstīja Vilnītis, tā tapusi ilgākā - trīs līdz četru mēnešu - periodā un programmas izstrādē piedalījušies gan deputātu amata kandidāti, gan dažādu citu jomu speciālisti, un "par 90% tā ir gatava". Sīkāk par programmas saturu RP pārstāvis vēl nevēlējās stāstīt.

Pievieno komentāru

Liepājā