Rožu laukumā apmeklētājus priecēs vasaras ražas tirdziņš

Kad vasaras dārza labumi ir ievākti, darbi teju apdarīti un sēņu grozi pielasīti, latviešu mājražotāji un amatnieki ir sarosījušies - no laukiem un druvām ved uz pilsētu dabas veltes, pulcējoties kopā Rožu laukumā Vasaras ražas tirdziņā, kurš norisināsies 25. un 26. augustā no pulksten 10 līdz pulksten 17, lai viens otra izaudzēto aplūkotu, iemainītu vai ko praktisku iegādātos rudenim.

Daudzinot laiku, kad dabas devums ir pašā pilnbriedā, Rožu laukumā ikvienam būs iespēja iepirkties, atpūsties un priecāties Vasaras ražas labumu tirdziņā, uz kuru būs sabraukuši tirgotāji no visiem Latvijas novadiem.

Tirdziņa laikā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja iegādāties, nobaudīt un pielaikot dažādus mājražotāju izlolotās veltes - gaļas un zivju kūpinājumus, dažāda veida sieru, medu, ceptu lauku maizīti, mājas vīnus, zāļu tējas, veselīgos smiltsērkšķu un produktus un garšvielu maisījumus, uz kārā zoba liekot arī Latvijā ražotas marmelādes, uz vietas grauzdētas mandeles un citus gardumus.

Dārza mīļiem tirgotāji piedāvās plašu klāstu ar vasarzaļajiem krūmiem - hortenzijām un citiem dekoratīvajiem augiem, taču čaklie amatnieki būs sarūpējuši gan dažādas rotas, gan apģērbus ar latvisko rakstu zīmēm, bērniem - Liepājā ražotu apģērbu, lina audumus un citus skaistus meistardarbus, kas noderēs gatavojoties skolas gaitām.

Pievieno komentāru

Liepājā