Rīgas ielā brauks pa vecam

Pirmdien, 27. oktobrī, Liepājā tiks atjaunota vienvirziena satiksme Rīgas ielas posmā starp Tirgus ielu un 1905. gada ielu. Turpmāk autotransports šeit kursēs pēc agrāk ierastās kārtības. 

Vienvirziena satiksme Rīgas ielā atjaunota drošības pasvērumu dēļ, informē Liepājas domes Satiksmes infrastruktūras daļas vadītājs Oskars. Špickopfs. “Viena brauktuves josla ir diezgan sliktā stāvoklī, tāpēc visi cenšas braukt pa labāko ceļa daļu, taču tā rodas bīstamas situācijas. Arī gājēji un tramvaja pasažieri bieži ir apdraudēti.” Liepājas Komunālā pārvalde apņēmusies uzstādīt informatīvās zīmes, lai autovadītāji tiktu laikus brīdināti par izmaiņām.  

Rīgas ielas posmā no Dzelzceļnieku ielas līdz 1905. gada ielai joprojām tiks saglabāta divvirzienu satiksme, ļaujot autobraucējiem ērti nokļūt līdz 1905. gada ielai un tālāk līdz Brīvības vai Raiņa ielai.

2007. gadā, veicot Brīvības ielas renovāciju, kā viens no apbraucamajiem ceļiem tika izvēlēts Rīgas ielas posms no Tirgus ielas līdz Esperanto ielai, nodrošinot divvirzienu satiksmi.

Pēc Brīvības ielas renovācijas darbu pabeigšanas eksperimentālā kārtā divvirzienu kustības modelis tika saglabāts, lai atslogotu Brīvības ielu. Taču šāds autotransporta kustības modelis sevi nav attaisnojis, tāpēc Transporta infrastruktūras komisija lēmusi par vienvirziena kustības atjaunošanu. Drīzumā Rīgas ielā pabeigs arī sliežu ceļu remontu, līdz ar to satiksme šajā posmā kļūs drošāka un ērtāka.

Pievieno komentāru

Liepājā