Reorganizē "Līvu alus" ražotni un meklē darbiniekus

SIA "Līvu alus" ražotnē Liepājā notiek ražošanas reorganizācija, uzņēmuma jaunie īpašnieki meklē strādniekus un tehnisko iekārtu apkalpošanas speciālistus.

Darbinieku piesaistīšanā uzņēmums lūdzis Liepājas pašvaldības un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) atbalstu.

"Mēs meklējam pozitīvi noskaņotus, motivētus un ilgtermiņā strādāt gribošus cilvēkus. Mēs piedāvājam labus darba apstākļus, konkurētspējīgu atalgojumu un maksājam visus nodokļus," tā ražotnes vajadzības un priekšrocības raksturoja Dānijas pārtikas uzņēmumu grupas "Royal Unibrew" valdes loceklis Leo Sorensens.

Sorensens, kā arī SIA "Cido grupa" personāla vadītāja Sandra Liepa un plānošanas menedžeris Jānis Briedis vakar viesojās Liepājas pašvaldībā.

Uzņēmumu grupā "Royal Unibrew" ietilpst SIA "Cido grupa", SIA "Līvu alus" un akciju sabiedrība "Lāčplēša alus".

"Royal Unibrew" nesen nopirka SIA "Līvu alus" no iepriekšējā īpašnieka - liepājniekam Andrim Griģim piederošā uzņēmuma.

Kopš janvāra "Līvu alus" ražotnē jaunie īpašnieki maina un modernizē iekārtas. Uz Liepāju viņi pārceļ arī "Lāčplēša alus" ražošanu, kas līdz šim notika Lielvārdē. Ražotne darbu ar pilnu jaudu atsāks aprīlī vai maijā, bet apjomi palielināsies vasarā. Jaunie īpašnieki ražošanas pārstrukturizēšanā plānojuši investēt vairāk nekā divus miljonus latu.

Sarunā ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku Gunāru Ansiņu, Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāles vadītāju Daci Baumani un Attīstības pārvaldes speciālisti nodarbinātības jautājumos Aiju Saldoveri "Royal Unibrew" pārstāvji lūdza atbalstu, lai sameklētu apmēram 30 darbiniekus.

Līdz šim uzņēmums publicējis darba piedāvājuma sludinājumus un reklāmu, diemžēl atsaucība neesot bijusi pietiekami liela. Uzņēmums meklē iekārtu operatorus, noliktavas un saiņošanas cehu strādniekus.

Tikšanās dalībnieki vienojās par to, ka iespējas strādāt "Līvu alus" ražotnē tuvākajā laikā piedāvās Lielbritānijas uzņēmuma "IG Latvija" bijušajiem darbiniekiem.

"IG Latvija" īpašnieki paziņojuši par lēmumu slēgt savu ražotni Liepājā. Līdz ar to apmēram 240 šī uzņēmuma darbinieki marta beigās tiks atbrīvoti no darba.

"Līvu alus" ražotnes īpašnieki tika iepazīstināti arī ar pašvaldības atbalstīto un vairākus gadus īstenoto projektu, kura mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību vasarā. Šāds projekts turpināsies arī šajā vasarā. "Royal Unibrew" tika uzaicināts piedalīties, piedāvājot darba vietas, kurās būtu iespējas strādāt arī vidusskolas vecuma jauniešiem.

Pievieno komentāru

Liepājā