Rekonstrukcijas dēļ Liepājas Reģionālās slimnīcas Narkoloģijas nodaļa pacientus pieņem bijušās Onkoloģijas klīnikas telpās

Liepājas Reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbu dēļ slimnīcas Narkoloģijas nodaļa pārcelta uz bijušajām Onkoloģijas klīnikas telpām Jūrmalas ielā 2, aģentūru LETA informēja SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Narkoloģijas nodaļa atrodas 13.korpusā, bet ambulatorais kabinets - 12.korpusā. Nodaļas kontakttālruņi māsu postenim ir 26 653 213, bet ambulatorajam kabinetam - 26 654 281.

Grase atgādināja, ka Narkoloģijas nodaļa joprojām ir slimnīcas struktūrvienība. Līdz ar to gan pacientiem, gan viņu tuviniekiem ir jāievēro visi līdz šim spēkā esošie šīs nodaļas noteikumi.

Narkoloģijas nodaļā sniedz specializētu narkoloģisko palīdzību pacientiem, kuri atrodas smagā alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu intoksikācijā. Nodaļā nodrošina akūto un plānveida stacionāro palīdzību.

Nodaļā no plkst.9 līdz 15 strādā alkohola, narkotisko un psihotropo vielu reibuma ekspertīzes kabinets, kur piedāvā medicīniskās pārbaudes ar darba devēja un policijas nosūtījumu, kā arī pēc privātpersonas rakstiska pieprasījuma, sacīja slimnīcas pārstāve.

Pievieno komentāru

Liepājā