Rekonstruēs Klaipēdas ielas posmu 2

Sākusies Klaipēdas ielas rekonstrukcija posmā no K. Uliha līdz Vaiņodes ielai, informē SIA “CTB” darbu vadītāja palīgs Māris Jakovickis. Autovadītājiem no nākamās nedēļas jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Klaipēdas ielā paredzēta ceļa seguma maiņa, lietus ūdens kanalizācijas un apgaismojuma sakārtošana, notiks arī ietves izbūve, stāsta M. Jakovickis. Ceļu seguma maiņa jāpaveic līdz oktobra beigām, tāpēc šajā laikā autovadītājiem var rasties neērtības.

Satiksmes ierobežojumi sāksies no pirmdienas, brīdina ceļu meistari. Plānots, ka pirmo slēgs posmu no K. Uliha ielas līdz Klaipēdas – Ventas – Liedaga ielas krustojumam, bet vēlāk – no minētā krustojuma līdz Vaiņodes ielai. Sabiedriskā transporta maršruti gan netiks mainīti – apvedceļš būs jāizmanto pārējiem autovadītājiem.

Paredzēts, ka ielas rekonstrukcijas laikā pie bērnudārza “Pasaciņa” izveidos autostāvvietu. Līdz šim automašīnas novietoja ielas malā, kas nereti apgrūtināja satiksmi, rekonstrukcijas gaitā stāvvietas izveidos ar padziļinājumu.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Liepājā