“Reklāmnīca” pievelk ar pozitīvismu un individuālu attieksmi

“Cilvēki steidzas garām un tiešām mūs pamana, uzmanības pievēršanai šad tad skatlogā jāieliek kaut kas krāsaināks, spožāks” apmierināta ir SIA “Reklāmnīca” vadītāja Kristīne Kurše, kuras birojveikaliņš Zivju ielā atvērts kopš šā gada septembra.

“Iepriekš bijām Tirgoņu ielā, otrajā stāvā preci vizuāli nevarējām parādīt. Pašā Liepājas centrā jūtama lielāka klientu plūsma.” Šogad dibinātā reklāmas un dizaina aģentūra izmanto galvenokārt kokvilnu, finieri, stiklu, keramiku, papīru un koku.

Aģentūras saimniece.uzsver radošo pieeju ražošanai, prāts tā vien nesoties apgūt kaut ko papildus: “Bieži vien māksliniekam dizainerim pietrūkst zīmēšanas ar roku, kad, pārskicējot kontūras, negribas likt vienkāršu fotogrāfiju. Datorā ar peli to izdarīt ir diezgan grūti un neizskatās dabīgi. Taisām oriģinālas lietas, bieži vien tikai vienā eksemplārā, un tas nav “copy-paste”.

Te nav precēm pilnu stendu, apmeklētājus iepazīstinām ar paraudziņiem, lai noskaidrotu, kas interesē vairāk, atzīst jaunā uzņēmēja. Pamazām, bet mērķtiecīgi viņa veido vienu no radošuma saliņām, kur oriģinālu risinājumu kārotājiem iegādāties vai pasūtīt lietas gan sevis iepriecināšanai, gan dāvināšanai.

Visu rakstu lasiet 8. decembra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Liepājā