Regates laikā pievāc divus konteinerus ar pudelēm 3

Uzņēmuma "Sofijas laivas" rīkoto ūdenstūrisma sacensību "Liepājas regate 2008" dalībnieki ne tikai sacentās ātrumā un izpatika žūrijai, bet sacensību laikā lasīja arī pudeles. Regates noslēgumā tika savākti divi konteineri ar Liepājas ezera un kanāla krastos atrastajām pudelēm.

Sacensības "Liepājas regate 2008" 7. jūnijā notika divās garuma distancēs. Varēja sacensties 21 kilometru garajā distancē no Nīcas tilta līdz "Libavai" un astoņus kilometrus garajā distancē no Pērkones kanāla līdz "Libavai".

Kopumā piedalījās 72 cilvēki, stāsta distances priekšnieks Turaids Šēfers. Viņš norāda, ka sacensības notikušas otro gadu. Šogad bijusi lielāka atsaucība. Piedalījušās ģimenes ar bērniem.

Garākajā distancē kanoe klasē vīru konkurencē pirmo vietu izcīnīja komanda "Oga 3” (Ivars Bercis un Reinis Geikins), starp jauktajām komandām stiprākā izrādījās komanda "NiNi” (Andris Niedols un Agnese Niedola), savukārt smaiļu klasē triumfēja "Kupšis & Pelns” (Māris Kupšis un Egils Pelns), informē regates galvenā sekretāre Anna Šēfere.

Savukārt īsajā distancē kanoe klasē vīru konkurencē pirmo vietu ieguva "Argonauti” (Andris Kūla un Armands Murāns), jauktajā klasē 16 komandu konkurencē uzvarēja komanda "Kas var būt labāks par šo” (Andris Priževaitis un Evija Miķelsone-Priževaite).

Regates dalībniekiem bija jātiek galā arī ar papilduzdevumu - jālasa krastos atrastās pudeles. Visčaklākie pudeļu lasītāji izrādījās komanda "Airi klaudz 4” (Solovjovu ģimene), bet kopumā Liepājas ezera un Liepājas kanāla krastos tika atrastas 720 PET un stikla pudeles, tai skaitā arī izmests krēsls un vecs zābaks. "Tika piepildīti divi konteneri," piebilst T. Šēfers.

Žūrijas vērtējumā visatraktīvākā izrādījās meiteņu komanda "Nedatroškas” ar savu lielisko mūķeņu ietērpu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sofijas laivas

Paši laivotāji ar bij malači! Paldies visiem.

pirms 13 gadiem, 2008.06.10 16:11

Liepājā