"Reamonn" ar saviem grāvējiem noceļ pludmalei jumtu 2

Pludmales festivāla "Tele 2 baltic Beach Party 2008" pirmā diena izskanējusi ar karstām dejām, lielu alkohola patēriņu un mūzikas baudīšanu līdz pat rītam. Kulminācija bija pāri pulksten vieniem naktī - vācu grupas "Reamonn" uzstāšanās, kas ar saviem grāvējiem "Josephine" un "Supergirl" "uzkarsēja" pludmales ballītes publiku līdz baltkvēlei. Šodien viss turpināsies.

"Reamonn" uzstāšanās laikā pie lielās skatuves pulcējās vislielākās cilvēku masas. Ovāciju vilnis festivāla teriotriju tur pāršalca brīdī, kad vācu grupa sāka dziedāt savu populāro dziesmu "Josephine", kurai sekoja nākamais saldais ēdiens - dziesma "Supergirl". Pārīši skūpstījās, pludmalē valdīja aizkustinoša atmosfēra.

Pavisam cita noskaņa valdīja pie skatuves "Beach Rock.lv", kur tobrīd plosījās igauņu grupa "Bedwetters". Portāls novēroja, ka visvairāk igauņu grupas dziesmas gāja pie sirds meitenēm.
Rosība ne uz mirkli neapsīka ne vienā no astoņām skatuvēm. Pārpildīta bija telts, kur festivāla apmeklētāji paši varēja kāpt uz skatuves un dejot uz tās. Ap trijiem naktī uz šīs skatuves brīvu vietu vairs nebija, arī telts bija pārpildīta.

Tikmēr daļa stiprā dzimuma pārstāvju vakara lielāko daļu uzturējās "Red Bull" teltī, kur pie bāra letes varēja "noenkuroties" un iemalkot stiprākus dzērienus, pie viena vērojot (netikai), kā uz letes dejo meitenes. "Ejam, tur baigās vecenes," uz "Red Bull" telti vienu brīdi stūrēja divi jaunieši. Protams, visu nakti nebeidza darboties karuseļi un citas atrakcijas.

Kāds Liepājas jaunietis portālam pastāstīja, ka viņam bijis nepatīkams starpgadījums ar policiju. Festivāla laikā devies ārā no ballītes teritorijas un ārpusē viņu nebūt ne netīšām pagrūdis kāds krietni būdīgāks vīrietis. Jaunietis nokritis smiltīs, tūlīt klāt bijusi policija, kas uzbļāvusi: "Ko vārties?", nenoskaidrojusi apstākļus, savākusi puisi aiz krāga un nogādājusi savā postenī pie "Pūt, vējiņiem!" Par laimi, tur starpgadījums atrisinājies.

"Man nepatīk, ka visi ir apdzērušies," ap pusčetriem naktī portālam teica cits liepājnieks. Viņš norādīja, ka ārpusē pie telšu pilsētiņas valda haoss. Liepāja tur kļuvusi par seksa pilsētu.

Šodien, 26. jūlijā, festivāls turpināsies gan ar "Olgas disenīti", kas pludmalē sāksies pulksten 13, gan sporta sacensībām un pasākumiem bērniem un ģimenēm. Vakarā būs atkal motociklistu šovs. Spēlēs "Alphaville", "Sunrise Avenue", "Tumsa", Šons Kingstons un citi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Liepājā