Rallijs "Kurzeme 2008" trauksies pa Liepājas centru 1

Līdz rallijam "Kurzeme 2008" atlicis vairs tikai viens mēnesis. Tā viena no galvenajām "odziņām" būs pilsētas ātrumposms, kas pirmo reizi rallija vēsturē notiks pilsētas centrā. Plānots, ka sacensībās varētu piedalīties pat trīs WRC ekipāžas.

Rallijs "Kurzeme 2008" sāksies 3. jūlijā koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" ar iesildīšanas ballīti "Rally kino", stāsta rallija direktors Dāvis Kalniņš. Viņš norāda, ka kino vakarā varēs satikt sportistus, iegūt autogrāfus. Pats rallijs sāksies 4. jūlijā pulksten 16.30 ar atklāšanu pie dizaina viesnīcas "Hotel Promenade".

Pirmajā dienā sacensības notiks Liepājas pusē un ir plānoti četri ātrumposmi. Atkal būs iespēja mērot spēkus tādos labi zināmos ātrumposmos kā Krogzemji, Podnieki – Priekules pagastā.

"Labi pazīstamie ātrumposmi būs ar knifiem, citādākos virzienos," sola D. Kalniņš. Viņš norāda, ka 5. jūlijā sacensības turpināsies Kuldīgas pusē, kā arī Vecpilī. Būs pamainīti ierasto ātrumposmu virzieni.

Rallija pēdējie divi ātrumposmi 5. jūlijā būs Liepājas centrā. Ātrumposms, kas tiks veikts divas reizes, sāksies Lielā ielā, tad turpinasies pa Teātra, Skolas, Baznīcas, Stendera, atgriežoties atkal uz Lielās ielas. Pēc tam trase vīsies pa Graudu ielu, F. Brīvzemnieka, Lielo, Radio, Pasta ielu un finišēs Graudu ielā.

Viena no skatāmākajām vietām būs Rožu laukums, norāda D. Kalniņš. Viņš informē, ka centrs būs slēgts no pulksten 15.30 līdz 19. Skatītājiem nebūtu vēlams braukt pāri kanālam, savas mašīnas labāk atstāt Jaunliepājā. No pretējās puses braucot, pie tirgus.
D. Kalniņš zina teikt, ka rallija ar WRC startēs Ivars Vasaraudzis. Iespējams, ar WRC automašīnu brauks arī divas Lietuvas ekipāžas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vilnis

beidzot arī Liepāja neatpaliks no Talsiem un Cēsīm. Tik ilgus gadus gaidījām, sagaidijām, ka rallijs beidzot notiks arī pilsētas centrālajās ielās. Talsenieki un cēsenieki sen varēja, mēs beidzot varam. Sajūsmas saucieni organizatoriem. Paldies!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.06.04 20:55

Liepājā