Raiņa un Aspazijas dzeja Sigitas Jevgļevskas jaunajā kocertprogrammā

15. oktobrī pulksten 18 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18 ikviens interesents aicināts uz dzejas un dziesmu koncertu “Tā nepaliks…” Koncertu sniegs Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un ģitārists Māris Kupčs.

Dzejkoncerts ir veltīts dzejnieku Raiņa un Aspazijas jubilejai. Aktrise uzskata, ka joprojām Raiņa un Aspazijas dzeja ir laikmetīga, aktuāla un ļoti vitāla, informē Liepājas muzeja muzejpedagoģe Astra Dzērve.

Dzejnieki savu lasītāju uzrunā savā īpašā veidā un valodā, ar dziļu saturu un jēgu, kurā ir vērts ieklausīties un iespējams katram atrast kaut ko uzrunājošu. Dzejkoncertā saskanīgi apvienojas dzeja un dziesma, veidojot īpašu koncerta atmosfēru, kurā var plašāk iepazīt šo lielo dzejnieku daiļradi un tās interpretācijas.

Koncertprogrammai aktrise ir gatavojusies ļoti rūpīgi, iepazinusies ar lielu daļu dzejnieku daiļrades, un izvēlējusies dzejoļus, kas viņu uzrunājuši ļoti personīgi, tie skar mūžīgi aktuālās tēmas – mīlestību, esību, dzīves apziņu, un dziesmas, kuras skatītājiem arī ir pazīstamas un tuvas.

Dzejas un dziesmu koncerts „Tā nepaliks...” Liepājā izskanēs pirmo reizi, tomēr šī nav vienīgā Sigitas Jevgļevskas un Māra Kupča radošā tandēma koncertprogramma. Pagājušajā gadā, izskanēja koncertprogramma ar Jāņa Petera dzeju, kas tika veidota par godu šī dzejnieka jubilejai.

Ieejas biļetes cena pieaugušajiem – 5,00 eiro, bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3,00 eiro. Biļetes iegādājamas Liepājas muzeja kasē.

Pievieno komentāru

Liepājā