Rādīs vasaras laikā paveikto

31. augustā plkst. 16:00 Liepājas latviešu biedrības nama galerijā radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāža RADI" ikvienu aicina uz vasaras darbu izstādes "Krāsainās vasaras piezīmes" atklāšanas svētkiem.

Darbu autori ir radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” audzēkņi vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Izstādē aplūkojamie darbi tapuši šīs vasaras laikā. Izstādē būs apskatāmi darbi gan no bērnu un jauniešu plenēra „Mazā Marīna 2015”, kurš norisinājās paralēli profesionālo mākslinieku plenēram „Liepājas Marīna 2015”. Plenērā piedalījās arī Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Izstāde sniegs ieskatu arī tajā, kādi mākslas darbi bija tapuši „Mazā Mākslas akadēmija”, gan ikdienas nodarbībās, kuras notika studijas telpās visas vasaras garumā.

Mākslas darbu radīšanas procesā tika studētas gan Liepājai raksturīgās kultūrvēsturiskās vietas, gan vasaras ziedi, kā arī veidoti filca gleznojumi, kuri tapuši uzaicinātās Maskavas vieslektores Jekaterinas Panovas vadībā. Izstādē būs aplūkojami arī mācību darbi – klusās dabas grafiskie zīmējumi un gleznojumi. Audzēkņi studijā eksperimentē arī dažādām mākslinieciskajām tehnikām, kas nodrošina daudzveidīgu tehniku apguvi un sava rokraksta veidošanos, paralēli apgūstot vizuāli plastiskās mākslas pamatprincipus kompozīcijā, krāsu mācībā un plašajā mākslas valodā.

Studijas vadītāja Ilze Elizabete Rasa: “Šī ir jau ir piecpadsmitā studijas audzēkņu darbu izstāde, kura ar savām krāsām un radošo noskaņu iepriecinās liepājniekus. Ir liels gandarījums par studijas audzēkņu veikumu un radošumu. Šī izstāde ir pirmā mācību cikla noslēdzošā izstāde, kas reizē arī ieskandinās jau otro mācību gadu. Studijas svinīgais 1. septembris mums visiem kopā būs 31. augustā kopā ar izstādes atklāšanas svētkiem.

Pirmo mācību gadu raksturoju kā izdevušos, vērojama ir redzama izaugsme. Turpināsim radošo un organizatorisko darbu attīstīt un pilnveidot, lai studijas audzēkņiem būtu izaugsme un radošs gandarījums par paveikto, kā arī regulāri iepriecināsim liepājniekus un pilsētas viesus ar košām un neparastām izstādēm. Ir jaunas idejas un mērķi, kurus realizēt jaunajā mācību gadā.”

Košā un krāsainā vasaras darbu izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā būs apskatāma no 31. augusta līdz 30. septembrim.

Izstādē ir aplūkojami arī informatīvie  materiāli ar fotogrāfijām, kas interesentus iepazīstina ar studijas plašo piedāvājumu. Studijā bērniem no 3 gadu vecuma, jauniešiem un pieaugušajiem bez vecuma ierobežojuma ir iespēja apmeklēt vispusīgas radošās nodarbības. Apmācības notiek gan latviešu, gan krievu valodā.

"Mākslas Pasāža RADI" regulāri organizē dažādus radošus projektus bērniem un jauniešiem, kuru pamatā tiek apvienota gan profesionālās ievirzes metodika, gan lietderīga brīvā laika pavadīšana, kā arī aicina profesionālus vieslektorus, kuri gan bērniem, gan pieaugušajiem pasniedz radošās meistarklases. Visas piedāvātās izglītības programmas ir licenzētas.

Radošās pilnveides studija “Mākslas PasāžaRADI” uzņem jaunus dalībniekus mākslas izglītības programmās bērnus no 3 gadu vecuma, jauniešus un pieaugušos bez vecuma ierobežojuma. Pieteikšanās pa tālruni 26379177 vai rakstot uz e-pastu mp.radi@inbox.lv
“Mākslas Pasāža RADI” šajā mācību gadā uzsāks savu otro mācību sezonu Liepājas latviešu biedrības nama 1. stāvā 110. telpā.

Profesionāli izstrādātā mācību metodika ir vērsta uz individuālu un motivētu pieeju, lai katram būtu iespēja sajust savu radošo potenciālu un gandarījumu par savu izaugsmi un sasniegtajiem rezultātiem. Studijas darbība ir vērsta uz to, lai veicinātu cilvēku motivāciju pašattīstībai, spēju, talantu un dažādu prasmju izkopšanai, savas personības izaugsmei.

Sīkāka informācija pa tālr. 26379177 vai mp.radi@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā