Rādīs filmu "Mīlestības ceļamaize"

Ceturtdien pulksten 19:00 radošajā telpā "Ideju bode" bez maksas tiks demonstrēta filma MĪLESTĪBAS CEĻAMAIZE (LLÉVATE MIS AMORES).

Rež. Arturo Gonzaless Vijasenjors (Arturo González Villaseñor), Acanto Films, 90 min, 2014, Meksika.

Vilciens, kuru tautā dēvē par Nezvēru, ik dienas simtiem nelegālo bēgļu no kaimiņvalstīm ved cauri Meksikai uz ASV – izmisušie ļaudis devušies bīstamā ceļā, lai piepildītu sapni par cilvēka cienīgu dzīvi.  Jau teju divdesmit gadus Lapatronas ciemata pašaizliedzīgās sievietes ik dienu gatavo pārtiku un dodas palīdzēt bēgļiem. 2013. gadā viena no viņām - Norma Vāskesa Romero - par nesavtīgu darbu glābjot bēgļu dzīvības, saņēma Meksikas augstāko apbalvojumu cilvēktiesību jomā.

Treileris:  https://www.youtube.com/watch?v=3HnyyT8nLqw
Mājas lapa: http://llevatemisamores.com/eng/

2., 3. un 4. septembrī pulksten 19:00 radošajā telpā „Ideju bode” notiks Nacionālā Kino centra organizēta un atbalstīta 19. Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma (BalticSeaDocs) dokumentālo filmu programma „BŪT vai BŪT”. Trīs vakarus pēc kārtas bezmaksas būs iespēja noskatīties trīs godalgotas 2014. gada dokumentālās filmas. Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā, ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu arī latviski.

Krista Kalnarāja

Pievieno komentāru

Liepājā