Rāda pašu darinātos tērpus 2

Otrdien tirdzniecības namā “Kurzeme” Liepājas mākslas vidusskolas Apģērbu dizaina nodaļas visu četru kursu audzēkņi rādīja mācību procesā darinātās tērpu kolekcijas. Tirdzniecības nama veikali to vidū izvēlējās savus favorītus.

Demonstrētie modeļi tapušu pašu audzēkņu rokām, sākot ar skiču uzmetumiem, piegrieztņu sagatavošanu un noslēdzot ar aksesuāru izvēli, ko papildināja veikalu “Šiks", “Sportland", “Eiropas apavi" un “Style Beat" apavi un aksesuāri, bet “Kolonna" gādāja par aromātiem.

“Mūsu skolā nav piemērotu telpu tērpu demonstrēšanai, norāda skolas radošā direktore Zigrīda Atāle. “Tāpēc esam priecīgi par sadarbību ar tirdzniecības namu. Turklāt te paveras iespēja katram tērpam piemeklēt apavus un kādus aksesuārus. Pēcāk skolā analizēsim, vai esam gājuši uz priekšu, vai stāvējuši uz vietas.”

Pasākumu vadīja Apģērbu dizaina nodaļas vadītājs Normunds Vamzis.

Pirmā un otrā kursa audzēknes rādīja pasniedzējas Maritas Viļumsones vadībā darinātos klasiska piegriezuma tērpus, kuros dominēja melnā un baltā krāsa. Par stilu, grimu un arī muzikālo fonu parūpējušies otrā kursa audzēkņi kopā pasniedzējām Īrisu Buliņu un Intu Cērmani.

Trešā kursa audzēkņi prezentēja mēteļu kolekciju, ko palīdzējusi veidot pasniedzēja Indra Nomeiko. Bet ceturtā kursa audzēknes rādīja, kā lina faktūras saspēlējas ar zeltu. Kopā ar pasniedzēju Inetu Dzelmani kolekcijai izvēlēta devīze “Klusēšana – zelts”.

Par tirdzniecības nama veikalu favorītiem tika atzīti Līnas Freimanes, Maijas Kraskuras, Aivja Kleinhofa - Prūša un Simonas Kancānes demonstrētie modeļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sandis

ta jau normali bet ari taja pasa laika asumins pietruka un nebija tik jautri ka biju cerejis, filmetajs ari tizlenis un tie ruki skatlogos groza savas pakalas . Kr4 GAVNO. PADJOPKA

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 20:23

Liepājā