Provizoriskie vēlēšanu rezultāti liecina, ka "Liepājas partiju" nomelnojošā priekšvēlēšanu kampaņa nav ietekmējusi

PAPILDINĀTS. "Programmā rakstīts, ka vienojam nevis šķeļam. Ļoti svarīgi kādas personālijas tiks ievēlētas," vēlēšanu naktī iespējamo koalīcijas veidošanu Liepājas domē vērtē Liepājas mērs Uldis Sesks.

Provizoriskie pašvaldību vēlēšanu rezultāti rāda, ka par "Liepājas partiju" nobalsojuši 43 procenti vēlētāju.

"Ja salīdzinām provizoriskos datus pirms četriem gadiem un tagad, tad redzam, ka ir kāpums un tas liecina, ka "Liepājas partija" sevi ir pierādījusi ar darbiem un to ir saskatījis katrs cilvēks, kurš ir nodevis balsi par "Liepājas partiju"," situāciju vērtē Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Vēlētāju uzticību Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla skaidro ar "Liepājas partijas" panākumiem sadarbībā ar valdību.

"Vēlēšanu kampaņas laikā bija divas realitātes. Tiešā kontakta laikā ar organizācijām un cilvēkiem, likās, ka ir sapratne, dialogs un viss ir kārtībā, bet cita pasaule bija sociālajos tīklos. Jācer, ka vēlēšanu rezultāti būs tādi, ka veselais saprāts uzvarēs," politisko vidi vēlēšanu laikā komentē Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis.

U. Sesks atzīst, ka tik nomelnojošu kampaņu kā šogad Liepājā, nav piedzīvojis kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. "Kāds to finansēja, kāds to organizēja. Es ļoti ceru, ka tiesībsargājošās institūcijas to pārbaudīs. Esmu kritizēts, bet iepriekš neesmu vērsies tiesībsargājošās iestādēs," norāda U. Sesks.

Partija vēlēšanu rezultātus gaida partijas birojā Dīķu ielā.

PAPILDINĀTS. Par "Liepājas partiju" 2017. gada pašvaldību vēlēšanās nobalsojuši 31,26 procenti vēlētāju. Šāda vēlētāju aktivitāte nozīmē, ka "Liepājas partija" Liepājas domē iegūst 6 deputātu vietas, kas ir par vienu mazāk nekā esošajā domes sastāvā.

Pievieno komentāru

Liepājā