Promenādē top amfiteātris 3

Liepājā šoruden pabeigs rekonstruēt lielāko daļu Vecās ostmalas. Iepretim Kuģinieku ielai top neliels amfiteātris jeb estrāde, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Vecā ostmala pēc arhitekta Arņa Kleinberga ieceres kā labiekārtota atpūtas un izklaides zona stiepsies gar visu Tirdzniecība kanāla krastu no Tramvaja tilta līdz Loču tornim un pat tālāk.

Nelielajā estrādē būs iespējams rīkot dzejas lasījumus vai citus maza mēroga kultūras un izklaides pasākumus. Arī ikdienā šī varētu kļūt par pilsētnieku satikšanās un atpūtas vietu, jo tā būs bez nožogojuma, brīvi pieejama jebkurā diennakts laikā.

Pēc rekonstrukcijas apmeklētājiem atvērs arī Zviedru ielas galu, kas ved uz Veco ostmalu.

Estrādes celtniecību veic SIA "Būvnieks", kas uzvarēja "Komunālās pārvaldes" izsludinātajā konkursā. Būvniecības izmaksas ir plānotas Ls 170 000 apjomā. Savukārt projektu "Vecās ostmalas rekonstrukcija un labiekārtojums" ir izstrādājis SIA "Projektēšanas birojs "Arhis"".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

trumturum

perd, perd tās astras... Tur, Oskar, tev taisnība :D

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 21:42

Oskars

...jā, tiešām skaisti...
Varēsim visi kopā sasēsties, savilkt jostas...lasīt dzeju un klausīties kurkstošajos vēderos!!!:)
Per aspera ad astra

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 18:06

madamLiepkoks

tas būtu skaisti! Svaigā atmiņā kāpņveidīgs veidojums Londonā pie Picadilli circus - augšā amors bija, apakšā visi satupuši kā jau klasiskā randiņu vietā. Sākumā iecere gan bijusi, ka no amora kaut kas tek ārā un tā ir strūklaka, bet labi vien, ka viss tā, kā ir. Nez, vai amfiteātrī arī būs kādi tekoši ūdeņi. bet jebkurā gadījumā labi, ka būs, kur alternatīvajiem piesēst.

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 10:49

Liepājā