"Promenade Hotel" ieguvusi starptautisku atzinību

Šodien pulksten divpadsmitos pie viesnīcas "Promenade Hotel", nograndot pamatīgam lielgabala būkšķim, viesi un tās kolektīvs atklāja piešķirto "Small Luxury Hotels of the World" zīmolu, portāls pārliecinājās uz vietas.

Zīmola plāksni svinīgā gaisotnē atklāja SIA "MIG Holdings" valdes priekšsēdētājs Aigars Kesenfelds un domes deputāts Guntars Krieviņš. Viņi arī svinīgās runās pauda savu prieku par viesnīcai piešķirto zīmolu.

Pēc svinīgajām uzrunām viesi devās nobaudīt viesnīcnieku sagatavotos gardumus, bet vēlāk viņiem bija iespēja apskatīt viesnīcas numuriņus.

Dizaina viesnīcai "Promenade Hotel" Liepājā "Small Luxury Hotels of the World" (SLH) zīmolu tā direktoru padome piešķira šī gada martā.

Eiropā vislielākā SLH zīmolu viesnīcu koncentrācija ir Itālijā un Francijā. No Baltijas valstīm SLH viesnīcas ir tikai Igaunijā - viesnīca "Telegrāfs" Tallinā un viesnīca "Padaste" Muhu salā.

SLH ir zīmols, ar kuru apvienojušās vairāk nekā 440 viesnīcas no 70 pasaules valstīm. SHL mērķis ir piedāvāt ko vairāk par iespēju pārgulēt un paēst. Viesnīcas sniedz ceļotājiem neaizmirstamas sajūtas apvienojumā ar izcilu apkalpošanu.

Viesnīcas un to piedāvāto pakalpojumu spektrs ir ļoti daudzveidīgs - viesnīca var atrasties viduslaiku pilī vai Āfrikas tuksneša vidū, tā var būt uz privātas salas vai Baltijas jūras krastā, citas piedāvā baudīt modernākos SPA pakalpojumus vai meditēt un sakārtot savu iekšējo pasauli.

SLH viesnīcu viesi ir gan parasti ceļotāji un darījuma cilvēki, gan ļaudis, kuri šādas viesnīcas apmeklē īpaši, lai baudītu neatkārtojamo atmosfēru, apgalvo "Promenade Hotel" speciālisti.

Cilvēki, kuriem īpaši svarīgs ir sniegto pakalpojumu līmenis un apkalpojošā personāla individuāla attieksme pret katru viesi, kuri izvēlas viesnīcas, lai izjustu to vienreizējo sajūtu, ko sniedz katra no SLH viesnīcām, ir apvienojušies īpašā klubā. Klubā ir aptuveni 50 000 biedru. Īpaši daudz kluba biedru ir ASV, taču arī Eiropā to skaits arvien palielinās. Piemēram, Lielbritānijā to ir gandrīz 11 500, informēja Zīverte.

Pievieno komentāru

Liepājā