Pretendenti ierodas uz bijušā apsardzes uzņēmuma suņu audzētavas izsoli, bet solīšanā nepiedalās

Šodien jau piekto reizi izsolē mēģināts pārdot bijušā apsardzes uzņēmuma SIA "A.Spīdola" suņu audzētavu Liepājā. Lai arī pretendenti uz izsoli bija ieradušies, solīšanā viņi izlēmuši nepiedalīties, informē uzņēmuma maksātnespējas procesa administratore Baiba Didrihsone.

Administratore neatklāja, cik pretendentu bija pieteikušies izsolei, vien norādīja, ka to bijis vairāk nekā viens. Tomēr viņi pārdomājuši un solīšanā nav piedalījušies.

Pagaidām Didrihsone nevarēja komentēt, vai tiks izsludināta arī sestā izsole. Iespējams, tikšot meklēti citi risinājumi. Viena no iespējām ir īpašumu piedāvāt pārņemt pašvaldībai - līdz šim gan pašvaldība interesi par to neesot izrādījusi.

Suņu audzētavas sākumcena izsolē bija 6000 latu, kas ir par 1500 latiem mazāk nekā iepriekš izsludinātajā izsolē un mazāk nekā puse no sākotnēji prasītās.

Bijusī suņu audzētava atrodas Liepājā, Brīvības ielā 170, un tās platība ir 598,6 kvadrātmetri. Nekustamā īpašuma novērtējuma summa ir 15 000 latu.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "A.Spīdola" dibināta 1992.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 395 148 lati. "A.Spīdolas" maksātnespējas process ierosināts 2009.gada 28.septembrī, savukārt process pasludināts 2009.gada 19.oktobrī.

Pievieno komentāru

Liepājā