Preses rallija laikā Liepājā noteikti satiksmes ierobežojumi

No 31. maija līdz 1. jūnijam norisināsies 18. Starptautiskais preses rallijs. Pasākums noritēs Latvijas un Lietuvas teritorijā, sākoties Rīgā Biķernieku trasē un beidzoties Lietuvā Šventojā, informē organizatori.

Preses rallijs ir amatieru autosporta sacensības, kas norisināsies 18. reizi. Pasākumā piedalīsies preses pārstāvji no Baltijas valstīm, Eiropas un Krievijas, startējot ar ielas satiksmei paredzētām automašīnām. No Liepājas šajā pasākumā piedalīsies divas ekipāžas - ar 6. numuru startēs Ātruma festivāla "Rallijs Kurzeme" rīkotājs Uldis Hmieļevskis ar stūrmani Kristapu Valkovski, bet ekipāžas nr. 30 stūrmaņa krēslā sēdīsies "Rietumu Radio" rīta balss Jānis Bumbulis.

Pasākuma programmā ir iekļauti divi ātrumposmi Liepājā, kas norisināsies 31. maijā no 16:00 līdz 18:00 Dūņu ielas rajonā, kā arī Vecajā Ostmalā.

Lai nodrošinātu sacensību ātrumposmu drošu norisi, no plkst. 14:00 līdz 18:00 satiksmei tiks slēgts Cukura un Dūņu ielas krustojums, un Dūņu iela no Cukura ielas līdz veikalam K-Rauta, kā arī satiksmei un automašīnu novietošanai no plkst. 14:00 līdz 19:00 tiks slēgts laukums Vecajā Ostmalā 55 (pie Loču torņa). Piekļūšana slēgtajos posmos esošajiem uzņēmumiem būs iespējama pa satiksmei neslēgtajiem ielu posmiem.

Sacensību dalībnieki ieradīsies Liepājā pēc veiktajiem ātrumposmiem Skrundā un pēc ātrumposmu veikšanas Liepājā turpinās ceļu uz ātrumposmiem Lietuvas teritorijā. Plašāka informācija par Preses ralliju pieejama www.pressauto.lt.

Pievieno komentāru

Liepājā