Portāls: Osipovs nogāna Latvijas karogu un tā krāsu salīdzina ar sapuvušām asinīm

Krievu nacionālradikālis un Lindermana partijas „Par dzimto valodu” aktīvists Jevgēņijs Osipovs sociālajā tīklā Facebook nogānījis valsts karoga krāsas un necenzētiem vārdiem nolamājis Lācplēši. Liepājnieka dusmas izraisījusi sarkanbaltsarkanā lentīte, kas skolā izsniegta viņa meitai Darjai, vēsta kasjauns.lv.

„Vakar mana meita Darja no skolas atnesa kaut kādu sarkanbaltsarkanu figņu (krievu žargons – niecība - kasjauns.lv). Izrādās, ka visiem skolas skolēniem šos „fintikus” izdalīja Lāčplēša dienā un uzstājīgi rekomendēja nēsāt līdz nedēļas nogalei. Es savam bērnam aizliedzu pie apģērba likt dīvaino lentīti iepuvušu asiņu krāsā, par ko tika paziņots pedagogiem.

Lai pavisam neatteiktos no svētkiem, kuru simbols ir radījums ar lāča ausīm, es atļāvu saviem bērniem piespraust nozīmītes ar Čeburaškas (mistisks padomjlaiku mulitiplikācijas filmu varonis Pekausis ar milzīgām ausīm - kasjauns.lv) attēlu. Viņš (Čeburaška) ir gan tuvāks, gan ausis viņam nav tik h***s (te ierakstīts necenzēts vārds, kas apzīmē fallu -kasjauns.lv),” dienu pēc Lāčplēša dienas svētkiem Facebook ierakstījis Osipovs.

Pievieno komentāru

Liepājā