Policisti tūristiem palīdzēs nonākt uz īstā ceļa 2

Liepājas Pašvaldības policija sadarbībā ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju rīkoja mācību ekskursiju 16 policistiem pa Liepājas un Karostas populārākajām tūrisma vietām.

Liepājas pilsētas gide Aira Klampe ekskursiju uzsāka Promenādē, ļaujot paskatīties uz ikdienā redzētiem objektiem un vietām caur vēstures prizmu. Tad devās uz Rožu laukumu un Slavas aleju, kur kārtībniekus aicināja iemēģināt savas rokas kādā no mūziķu roku nospiedumiem.

Sekojot uz ielām redzamajām nošu zīmēm, ekskursanti nonāca pie Pētera Pirmā namiņa. Kamēr ekskursanti formās klausījās gides stāstījumā, negaidīti parādījās mašīna ar tūristiem, kas kārtībniekiem vaicāja pēc padoma.

Nu bija iespēja likt lietā tikko apgūto! Vairāki policisti atklāja, ka dažkārt grūtības palīdzēt sagādājot valodas barjera.

Tuvojoties tūrisma sezonai, arvien vairāk cilvēku no citām pilsētām un valstīm izvēlas apmeklēt Liepāju. Ārzemēs ierasts, ka jebkurš sastaptais policists zina, kur atrast tūristam interesējošo ielu vai kultūrvēsturisku objektu.

Aizvien biežāk arī Liepājas policistiem nākas uzklausīt jautājumus no ieinteresētajiem ārzemniekiem. Tālāk sekoja Amatnieku nama apskate un brauciens uz Karostu, pa ceļam uzzinot daudz jauna par apkārtslīdošajām ainavām ar vēsturiskām ēkām un ieliņām. Karostā policisti pabija Jūras katedrālē un apmeklēja Karostas cietumu.

Kārtības sargi atzina, ka šajā mācību ekskursijā uzzinājuši daudz jauna un interesanta, pat jokoja, ka tagad tūristi nākšot pie viņiem un gidei būs ievērojama konkurence.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

gulbitis12

:) Tos jau tāpat nevar noķert, jo blēži ir tievi un manīgi.

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 09:53

Imis

Tādi paresni policisti. Vai viņi tagad strādās par gidiem, nevis ķers blēžus?

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 09:50

Liepājā