Policijas pirti neviens policists neizmanto 4

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieks Arturs Vaiteiks šodien preses konferencē apgalvoja, ka pārvaldes pirti neviens neapmeklējot un tuvākajā laikā neapmeklēs, jo nav iespējams nodrošināt likumā noteiktās drošības prasības. Savukārt žalūzijas policistu kabinetos jānoņem, lai viņus labāk varētu uzraudzīt vadītāji.

Portāls jau rakstīja, ka Policijas pārvaldē strādājošie pauduši neizpratni par aizliegumu ierīkot un izmantot kabinetos esošajām durvīm un logiem žalūzijas, kā arī sūrojušies par to, ka netiekot pārvaldes pirtī.

Šīs un citas problēmas tika pārrunātas Neatkarīgās policistu arodbiedrības (NPA) valdes sēdē, kas notika martā. A. Vaiteiks tolaik bija atvaļinājumā un skaidrojumus nesniedza.

"Policijas pirts netiek izmantota, jo tajā nav iespējas nodrošināt nepieciešamo uzraudzību, tādējādi drošības normu ievērošanu. Šo problēmu patlaban neuzskatām par aktuālu, jo katrā pārvaldes korpusā ir dušas gan vīriešiem, gan sievietēm," uzsvēra A. Vaiteiks. Viņš sacīja, ka īpašas štata vienības izveide pirts uzraudzībai pagaidām nav iespējama.

"Žalūzijas būs jānoņem tikai policistu darba kabinetos, lai viņu tiešie priekšnieki varētu vieglāk uzraudzīt padoto darbu. Visās telpās, kas saistītas ar izmeklēšanas darbībām, pratināšanu, utt., žalūzijas paliks," sacīja pārvaldes priekšnieks.

Portāls jau rakstīja, ka pārvaldē strādājošie ir sašutuši par nevienlīdzību starp strādājošiem un priekšniekiem, jo priekšnieku kabinetos durvīm žalūzijas paliek.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Munks

Gribētos gan pirtī uzraudzību. It sevišķi jau sieviešu pirtī!

pirms 13 gadiem, 2008.04.22 17:03

Embambiels

Lai varbūt šoreiz tās nelaimīgās žalūzijas paliek,bet par parunāsim par pirti. Galvenais arguments -nevar nodrošināt drošību.Jautājums-jaunā ēkā pirts tātad bija paredzēta,pieņemu saskaņā ar būvnoteikumiem,citādi jau ēku nevarētu nodot ekspluatācijā ja būtu notikusi pašdarbība.Nu ja tā ir pašdarbība tad jau kādam vajadzētu taka atbildēt,vai ari pieņemšanas komisijas kompetentās personas nolaidušas luni.Tā vai citādi, paliek bail tai ēkai paiet garām-ka tā verteļota paļupka neuzmaucās uz galvas.Tas tā,humoram.

pirms 13 gadiem, 2008.04.18 09:37

Ohooo!

Paskataties Vaiteika kabinetu. Intevijas laikā viņam žalūzijas ir aizvērtas. Interesanti kas kuru pratinā? No kā Vaiteiks noslēdzās ar žalūzijām?

pirms 13 gadiem, 2008.04.17 19:14

Juris

Dīvaini! Ja pirts nestrādā un tā tuvākā laikā nestrādās, kāpēc par to netiek atklāti izskaidrots policijas darbiniekiem, apsardzes darbiniekiem, citiem strādājošiem šajā ēkā?
Vai Arturs Vaiteiks Liepājas PRPP priekšnieka amatā atrodas sakarā ar smagu invaliditāti? Ja ne, kāpēc viņš nepilda savus priekšnieka pienākumus un nerūpējas par to, lai pirts strādātu un viņš, kā policijas augstākā amatpersona, rūpētos par saviem darbiniekiem, par to, lai pirts darbotos. Par ko tad viņam maksā lielu algu?
Tas pats jautājums par žalūzijām. Kam domātas žalūzijas A.Vaiteikam un citiem priekšniekiem, kas nenodarbojas ar izmeklēšanas darbībām, pratināšanu, utt. Bet ja tomēr kādu pratina, tad ne jau cauru diennakti. Kādu uzvedības paraugu viņi var sniegt saviem padotiem? Vai tad uz viņiem neattiecas ētikas kodeksu, ko apstiprināja Valsts policija?

pirms 13 gadiem, 2008.04.17 19:12

Liepājā