Policija uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu un realizāciju aiztur organizētu grupu

Jūlijā Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizāciju Liepājā aizturēja organizētu grupu, pie kuras kopumā tika atrasti un izņemti vairāki grami narkotisko un psihotropo vielu.

2018. gada jūlijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizāciju Liepājā un Liepājas apkārtnē aizturēja astoņas personas – sešus 1984., 1976, 1993., 1992., 1995. un 1958. gadā dzimušus vīriešus un divas 1953. un 1951. gadā dzimušas sievietes. Visi aizturētie ir liepājnieki, no kuriem četri jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa.

No nelikumīgās aprites tika izņemtas 25 grami vielas, kas satur metamfetamīnu, aptuveni 500 gramu, iespējams, magoņu salmu un 6 tabletes, kuras, iespējams, satur tramadolu. Četrām personām tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Informācija par šīm personām tika iegūta operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņemt informāciju par kādas personas pretlikumīgajām darbībām no iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informācija precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī. Vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Pievieno komentāru

Liepājā