Policija lūdz palīdzību cilvēka meklēšanā 1

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis noskaidro vīrieša atrašanās vietu un lūdz sabiedrības palīdzību.

Šā gada 30.augustā plkst.05:20  Liepājā no Ozolu ielas 33, paņemot savas personīgās mantas, nezināmā virzienā aizgājis Viljams Pāvils (dzim. 1957.g.), un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta.

Sīkākas informācijas par vīrieša pazīmēm policijas rīcībā pašlaik nav, taču lūdzam atsaukties cilvēkus, kuri, iespējams, personu kur redzējuši vai sastapuši, un par to ziņot policijai, zvanot pa tālr.: 63404651, 63404602, 110 vai vēršoties policijā personīgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Viljams

KLAJŠ CILVĒKTIESĪBU PĀRKĀPUMS- LABRĪT LATVIJĀ !
NORMĀLĀ VALSTĪ PAR ŠĀDU LIETU TIKTU PIESPRIESTAS BARGAS SODA NAUDAS, NEESMU NEVIENAM DEVIS TIESĪBAS PUBLICĒT SAVUS DATUS, NEESMU SAŅĒMIS NE RAKSTISKU NE MUTISKU ZIŅU VAI DOKUMENTU NO POLICIJAS, KA NEDRĪKSTU PĀRVIETOTIES, NE VIENA DOKUMENTA NEVIENA VĀRDA KA ESMU PIESIETS PIE ĶĒDES, ESMU ŠOKĀ PAR LATVIJAS CILVĒKTIESĪBĀM UN TO IEVĒROŠANU UN PIEMĒROŠANU, LAIKAM JAU ZINA KA CILVĒKIEM NAV NAUDAS LAI IESNIEGTU LIETU TIESĀ UN JA VAJADZĪGS TĀLĀK EU TIESĀ.

pirms 6 gadiem, 2015.09.18 17:22

Liepājā