Policija kontrolē rosību vīraku veikalos Liepājā; aiztur divus nepilngadīgos

2. septembrī Valsts policijas KRP Liepājas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Pašvaldības policiju rīkoja reidu pie vairākiem t.s. vīraku veikaliem Liepājā ar mērķi kontrolēt nepilngadīgas personas, kuras tur iegādājas augu maisījumus.

2. septembrī policijas darbinieki divas nepilngadīgas, kā arī vienu pilngadīgu personu nogādāja Valsts policijā un izsauca nepilngadīgo personu vecākus, lai informētu par notikušo.

Par šiem gadījumiem policijā uzsāktas administratīvās lietvedības.

Arī turpmāk VP KRP Liepājas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Pašvaldības policiju pievērsīs uzmanību, uzraudzīs un kontrolēs jauniešu aktivitātes šajos veikalos.

Jau ziņojām, ka Liepājas domes Vides un veselības daļa sadarbībā ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi akcijas “Lieto barā, mirsti viens!” ietvaros šā gada pavasarī viesojās dažādās Liepājas skolās, lai runātu ar jauniešiem par narkotisko vielu ietekmi uz veselību un aicinātu aizdomāties par to, ka šo vielu lietošana var atstāt nopietnas veselības problēmas vai pat beigties ar pāragru nāvi. Savukārt, smagas sekas uz mūžu var atstāt pat viens bezrūpīgas vieglprātības iespaidā pieņemts lēmums pateikt “jā” un pamēģināt.

Akcija "Lieto barā, mirsti viens!" Liepājas skolās turpināsies arī šajā mācību gadā.
 
Signe Šteinberga
VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos


Pievieno komentāru

Liepājā