Policija aiztur vīrieti par sērijveida zādzībām no dzīvokļiem

Veiksmīga darba rezultātā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki ir aizturējuši personu, kuras darbība saistīta ar sērijveida zādzībām no dzīvokļiem, kas aprīļa un maija mēnesī fiksētas Liepājā.

Iespējamo vainīgo personu – 1979. gadā dzimušu vīrieti, kurš minētajā laika periodā pastrādājis vismaz deviņas zādzības no dzīvokļiem, kā arī vairākus zādzību mēģinājumus, policijai veiksmīgu operāciju rezultātā izdevies noskaidrot un aizturēt. Ir uzsākts kriminālprocess, turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Patlaban aizturētajam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. 

Vīrietis bija iekļuvis dzīvokļos, uzlaužot durvis. Par vērtīgām un iekārojamām viņš atzinis  dažādas mantas, tai skaitā televizoru, portatīvo datoru, mobilo tālruni, kā arī naudu, zeltlietas u.c. lietas kopumā vairāku tūkstošu euro vērtībā.  No nozagtajām mantām lielākā daļa ir atgūta un atdota īpašniekiem. Noskaidrots, ka aizturētais zādzības ir izdarījis viens pats, savu vainu izdarītajos noziegumos viņš atzīst pilnībā. Vīrietis jau iepriekš ir bijis tiesāts. Lielu atbalstu policijai izmeklēšanas darbā sniedza Lombarda.24.lv personāls.

Policija uzsver, ka, noziedzīgā ceļā iegūtas mantas nesot uz lombardu, likumpārkāpējam  agrāk vai vēlāk būs jāuzņemas atbildība par savu rīcību, kā arī  izsaka pateicību Lombarda24.lv darbiniekiem par veiksmīgo sadarbību.

Pievieno komentāru

Liepājā