Policija aiztur vēl vienu telefonkrāpnieku Liepājā; Lietuvas pilsonis sirmgalvei izkrāpj 4000 eiro

2. oktobrī plkst.17.10 Liepājā konstatēts kārtējais telefonkrāpnieku mēģinājums tikt pie naudas, ļaunprātīgi izmantojot cilvēku uzticēšanos, informē Valsts policija.

Siļķu ielā kādai cienījama vecuma sievietei uz mājas fiksēto tālruni piezvanīja svešs vīrietis, informējot par it kā notikušu ceļu satiksmes negadījumu, kurā iesaistīts viņas dēls. Par palīdzības sniegšanu tika pieprasīta nauda. Vīrietis pēc tās ieradās sievietes dzīvesvietā, viņa iedeva 4000 eiro, bet neilgi pēc "darījuma" saprata, ka ir apkrāpta, un steidzās par notikušo ziņot policijai.

Nekavējoties reaģējot, policijai izdevās aizturēt  šo vīrieti, kurš izrādījās Lietuvas iedzīvotājs un pie kura atradās izkrāptā nauda.  Viņš nogādāts policijā visu apstākļu tālākai noskaidrošanai, bet izkrāptā nauda atgūta un atdota cietušajai.
 
Policija pēdējo nedēļu laikā ik dienas saņem informāciju par šādiem un līdzīgiem gadījumiem, tādēļ aicina būt uzmanīgiem, nepalikt vienaldzīgiem un par šāda veida krāpšanu brīdināt savus radus un kaimiņus, īpaši cienījama gadagājuma ļaudis, kā arī pateicamies ikvienam iedzīvotājam, kurš šādos vai līdzīgos gadījumos par notikušo informē policiju, zvanot 634 04602 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Pievieno komentāru

Liepājā