Pludmales ballīte bērniem

Šodien no pulksten 12. līdz 13.30 Liepājas pludmalē pie Glābšanas stacijas notiks bērnu pludmales ballīte, kas ir daļa no pasākumu cikla visas vasaras garumā. Pirmais cikla pasākums jau noticis 7. jūnijā Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma.

Bērnu pludmales ballīte „Atpūties labi!” aicina mazos liepājniekus piedalīties dažādās stafetēs, rotaļās un atrakcijās, ko vadīs noslēpumaini tēli.

Jūrmalas parkā un pludmalē būs sastopams skrējējs – ziņotājs skaistā senlaicīgā svītrainā peldkostīmā, kas informēs atpūtniekus par gaisa un ūdens temperatūru, svarīgiem notikumiem tagad un pirms simts gadiem Liepājā, kā arī par tūrisma aktualitātēm, vēstī Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāve Monta Krafte.

Pulksten 13.00 visiem interesentiem LTIRB piedāvās ekskursiju pa Jūrmalas parku zinoša gida pavadībā. Sākums pie Glābšanas stacijas. Ekskursijas laikā varēs iepazīt parka vēsturi, tā dendroloģiskās vērtības. Varēs uzzināt par Liepājas kūrorta pirmssākumiem un attīstību, kā arī ar parka apkārtnē esošo savdabīgo arhitektūru.

Tas ir viens no jaunajiem šīs sezonas Liepājas gidu izstrādātajiem maršrutiem, uzsvēra M.Krafte.

Šo vasaras pasākumu ciklu ar Liepājas pilsētas domes Komunālās pārvaldes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja atbalstu organizē biedrība „Cietokšņa kopiena”, kas pērn liepājniekus izklaidēja ar mīmiem pilsētas ielās.

Pievieno komentāru

Liepājā