Plānots izdot albumu ar Liepājas teātrī topošās izrādes "Piafa" mūziku

Mūziku no izrādes "Piafa", kuras pirmizrāde Liepājas teātrī plānota 13.septembrī, plānots izdot CD formātā, intervijā "Rietumu Radio" informēja Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins.

Kā atzina direktors, albuma izdošanu rosinājis izrādē ietverto dziesmu aranžētājs Kārlis Auzāns. "Viņš strādājot pie šī iestudējuma man sacīja - Latvijā ir piedzimusi dziedātāja. Noklausoties galvenās - dziedātājas Edītes Piafas - lomas atveidotājas Agneses Jēkabsones veikumu, man bija ļoti lielas emocijas - tas bija kolosāli," albuma izdošanu pamato Laukšteins, norādot, ka teātris grib šo mūziku tiražēt.

Plānots, ka albumā būs 10 dziesmas, kuras, kā sacīja Laukšteins, jau ierakstītas Auzāna mūzikas ierakstu studijā. CD plānots izdot 1000 eksemplāru tirāžā, un Laukšteins cer, ka to izdosies paveikt līdz pirmizrādei.

Kā informēja direktors, patlaban notiekot birokrātisks darbs, kas saistīts ar autortiesību sakārtošanu.

Izrāde "Piafa", ko iestudē režisore Laura Groza-Ķibere, ir stāsts par slavenās franču dziedātājas Edītes Piafas dzīves un karjeras ceļu, iestudējumā attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, gan arī personiskās dzīves traģēdija.

Izrādē bez Jēkabsones piedalās arī aktieri Everita Pjata, Ilze Būde, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Gatis Maliks un Kaspars Kārkliņš.

Pievieno komentāru

Liepājā