Plāno izveidot izklaides kompleksu

Grobiņas uzņēmums paplašinās Liepājas virzienā un plāno apvienot hobijus zem viena jumta. Pirms trim gadiem dibinātā firma SIA “Hobi” uzņēmusi apgriezienus un nesen atvērusi pirmo slēgto kartinga trasi Liepājā.

Kartinga trase tapusi sadarbībā ar uzņēmējiem, kas Liepājā šo izklaidi piedāvāja vasaras sezonā. “Ziema ir piemērotākais laiks, lai apvienotos. Visiem tehnika iepakota garāžās un stāv neizmantota,” skaidro SIA “Hobi” radošais direktors Igors Balodis. Bijušajās kokapstrādes ražotnes telpās Flotes ielā ierīkota aptuveni 200 metru gara trase.
“Apzināt un apvienot maksimāli daudz hobiju,” mērķi nosauc I. Balodis. Radošais direktors kopā ar komandu to sācis realizēt. Jau sestdien kompleksā rosīsies kinoamatieri. Janvāra beigās uzņēmumā atklās radiovadāmo modeļu trasi. Lai paaugstinātu servisu, domāts arī par kafejnīcas ierīkošanu. “Sāktas sarunas ar uzņēmēju, kas darbojas šajā nozarē,” pastāsta I. Balodis.
Būvēs laukumu peintbolam
Vasarā SIA “Hobi” iegādājās peintbola inventāru un piedāvāja šo izklaidi klientiem Grobiņā, kur uzņēmumam ir aptuveni astoņi hektāri zemes. Liepājā peintbolu plānots attīstīt līdz sporta veida līmenim. Kopā ar peintbola klubu “Akva-C” izstrādāts plāns laukuma celtniecībai. Divdesmit piecus metrus platajam un četrdesmit piecus metrus garajam laukumam dots nosaukums “ReBOUNCE”. Tas būs veidots uz mākslīgā seguma, ar piepūšamajām figūrām, pēc Eiropas peintbola sacensību standarta. Tehnisko parametru ievērošana ļaus organizēt Latvijas, Baltijas un pat Eiropas līmeņa sacensības, uz izaugsmes iespējām norāda kluba “Akva-C” dalībnieks Rūdolfs Bricis. “Latvijā peintbols ir ienācis samērā nesen, tāpēc vēl nav pietiekami labi attīstīts,” atdzīst R. Bricis. Peintbolā spēlētāji sadalās komandās. Vieni uzbrūk, otri aizstāvas. Dalībnieki viens uz otru šauj ar bumbiņām, kas pildītas ar krāsu.
“Laukums papildus rada iespēju attīstīties peintbolam kā sporta veidam Liepājā. Šobrīd spēcīgākās komandas Latvijā atrodas Rīgā, kas galvenokārt saistīts ar šī sporta veida pieejamību. “ReBOUNCE” būs vienīgais laukums atklātā dabā ar mākslīgo segumu un piepūšamajām figūrām visā Latvijā,” uz unikalitāti norāda R. Bricis. Idejas īstenošana izmaksās ap 25 tūkstošiem latu.

Grib trīskāršot ienākumus
Turpmāk SIA “Hobi” sportiskas izklaides piedāvās gan Grobiņā, gan Liepājā. Piedāvājuma paplašināšana ļauj cerēt uz ienākumu palielināšanos. Pērn apgrozījums bijis ap 50 tūkstošiem latu, šogad tas varētu trīskāršoties, rēķina I. Balodis.
Tāpat kā līdz šim, Grobiņā darbosies kvadriciklu trase un peintbolu spēlēs hobija līmenī. Dažādu spēļu inventāru uzņēmums pievedīs uz klienta izvēlētu vietu. Būs firmām arī ballīšu organizēšana. “Vajadzības diktē klienti,” ar šādu atziņu uzņēmums darbojies Grobiņā un turpinās attīstīties Liepājā.

Pievieno komentāru

Liepājā