Pirms vētras izsludināta paaugstināta gatavība

Liepājas Pašvaldības policijā pirms sestdien un svētdien gaidāmās vētras izsludināta paaugstināta gatavība, vēstī Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.

Policija lūgusi pilsētas iedzīvotājus bez vajadzības neatstāt mājas. Īpaši ieteicams vecākiem nelaist uz ielas mazus bērnus bez pieaugušo uzraudzības. Arī veciem cilvēkiem bez vajadzības nav ieteicams šajā laikā atrasties uz ielas. Vētras laikā nevajadzētu atrasties koku tuvumā, atstāt uz balkona vai lodžijas vieglus priekšmetus, vajadzētu noteikti aizvērt un nostiprināt logus, teikts policijas aicinājumā.
Mikute uzsver, ka nepieciešamības gadījumā Pašvaldības policijas darbinieki sniegs palīdzību pilsētas iedzīvotājiem. Iespējamo vētras radīto negadījumu vietas tiks norobežotas ar ierobežojošām lentēm. Palīdzības nepieciešamības un informācijas nodošanas gadījumos varēs zvanīt Pašvaldības policijas dežurantam pa telefonu 34 20269 vai 112.
Sestdien un svētdien, pēc meteorologu informācijas, iespējama stipra vētra Kurzemes piekrastē. Iespējams, orkāns skars arī Liepāju.
Iepriekš Liepājā vētra gāzusi kokus un dažkārt ietriekusi kuģus jūras vārtu balstos un vienu reizi pat tramvaju tiltā. Liepājniekiem ieteicams viesus atrunāt no došanās brīvdienu piknikā uz pludmali un gluži kā radio SWH stāstā par pilsētniekiem un pikniku, vajadzētu pie 7 ballēm pārcelties uz ezermalu cept desiņas, jo mazuļus vējš var aiznest pa gaisu.

Pievieno komentāru

Liepājā