Pirmo reizi arī Liepājā notiks Latvijas Psiholoģijas dienas

12. oktobrī no pulksten 10 līdz 12 radošais psiholoģijas centrs "ĢIMENEI”, Fr. Brīvzemnieka ielā 28, Liepājā, piedāvā bezmaksas semināru "Ekoloģiska pieeja indivīdiem, pielietojot dažādas psiholoģiskās palīdzības metodes”, kura laikā būs iespējams iepazīties ar ekoloģiskās pieejas metodēm, notiks praktiski demonstrējumi, kā arī tiks sniegtas atbildes uz interesentu jautājumiem. Tuvāka informācija pa tālr. 29757231.

Savukārt no pulksten 12 līdz 14 turpat paredzēta Džerijas Kārteres un Tima Evanss (abi terapeiti no ASV) lekcija „Mīlestība, Sekss, Romantika”. Lekcija tiks tulkota latviešu valodā. Tuvāka informācija pa tālr. 29151509.

Līdz 24.oktobrim Latvijā pirmo reizi notiek Psiholoģijas dienas, kuru laikā plānoti vairāk kā 47 pasākumi, kas paredzēti ne vien nozares profesionāļiem, bet arī ikvienam interesentam - konferences, lekcijas, meistardarbnīcas, bezmaksas psiholoģiskās konsultācijas, psiholoģiskā kino seansus ar tiem sekojošu viedokļu apmaiņu, ko vadīs psihologi, zinātnieki, augstskolu docētāji. Starptautiskā līmenī šādus pasākumus rīko Apvienoto Nāciju Organizācija sadarbībā ar Amerikas Psiholoģijas Asociāciju.


Pievieno komentāru

Liepājā